Mudurnulu olmak | Mudurnu'nun Haber Sitesi


Mudurnu Haber


 • ANKET
  • Mudurnu Pazarı hangi gün kurulmalı

   Anket Sonuçları

   Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • 

  Mudurnu'nun Haber Sitesi
  • Kış aylarında koronavirüsten korunma rehberi
   Kış aylarında koronavirüsten korunma rehberi
  • Sağlıklı Ürünler Mudurnu AVM de
   Sağlıklı Ürünler Mudurnu AVM de
  • HAYAT TEDBİRLE NORMALE DÖNÜYOR
   HAYAT TEDBİRLE NORMALE DÖNÜYOR
  • Turizmde canlanma iç pazar ile başlayacak
   Turizmde canlanma iç pazar ile başlayacak
  • Medirevo Nedir?
   Medirevo Nedir?
  • Kenevir Tohumu yağının Faydaları
   Kenevir Tohumu yağının Faydaları
  • Mide ve bağırsak kanserinden koruyan mucize besin iğdenin faydaları
   Mide ve bağırsak kanserinden koruyan mucize besin
  • Tarım ve Hayvancılık yapana Faizsiz Kredi, işte şartlar
   Tarım ve Hayvancılık yapana Faizsiz Kredi, işte şa
  • Mudurnu 3. Etap Toki de Satılık 3+1 daire
   Mudurnu 3. Etap Toki de Satılık 3+1 daire
  • El ele hep birlikte güzel bir Mudurnu için
   El ele hep birlikte güzel bir Mudurnu için
  Mudurnulu olmak
  Mudurnulu olmak
  Bu Haber 1.823 kez okundu.
  25 Nisan 2015 12:49
  Font1 Font2 Font3 Font4
  

  Mudurnulu olmak

  Tarihi Osmanlı Kasabası küçük ve şirin bir ilçedir MUDURNU,

   

  İlçemizde yaşayanların neredeyse tamamına yakını bir birleri ile hısım ve Akrabadır.Her  küçük yerde olduğu gibi bizim ilçemizde de  Dünya telaşından dolayı bazen görüş ayrıcalıkları yaşanır, yaşanmasına ama Cenaze,Düğün ve dernekler  vasıtasıyla dostlar bir araya geliriz.

   

  Evet günlerden 25 Nisan 2015 Güneşli bir Cumartesi gününden Mudurnu’dan selamlar, bu gün MUDURNU için  çalışan ve herhangi bir görüş için çalışmayan her görüşe saygılı olan MUKTUDER derneğimizin  yararına  eğlence gecemiz var.

   

  Küçük yerlerde  bu tip faaliyetlerin yapılmasının zor olduğunu hepimiz biliriz, çoğumuzun  dediğim gibi Dünya telaşesinden dolayı bu tip faaliyetlerde fazla görev alamamamız dan dolayı  etkinlikler  sürekli hale gelmiyor.

   

  BU TİP DERNEKLER MUTLAKA YAŞAMALI VE YAŞATILMALI

  Mudurnu ilçemize TURİZM VE TANITMA yönünden  büyük katkısı olan MUKTUDER derneği haftanın 7 günü ilçemize gelen ziyaretçilere açık ve burada  Başkanlık yapan Nejdet AKAY Ağabeyimiz hakikaten bir Mudurnu sevdalısı, herhangi bir beklenti içinde olmadan  ister  iki kişi gelsin ister iki yüz kişi gelsin  maddiyat düşünmeden  saatlerce Mudurnu ve Tarihini anlatması  takdire şayandır.

  Dernek binasında  ziyaretçi defterlerine yazılan notlar  bu derneğin Mudurnu ilçesine ne kadar faydalı olduğunun  bir göstergesidir.  Mudurnu dışından  gelenlerin derneğin faaliyetlerini iyi bilmesine rağmen Derneğin Mudurnu içinde tanınmaması tabiiki üzücü bir durum, inşaaallah bu konuda da dernek olarak  üzerimize düşen gayreti göstermeye çalışacağız.

   

  Derneğimizin gecesine katılıp Dernek faaliyetlerine destek vermek bir Mudurnulu olarak herkesin bir borcu ve görevi olduğu unutulmamalıdır, belki dernek olarak yapılan faaliyetlerden ilçede yaşayan bizlere direkt olarak Maddi kazanç elde edilmeyebilir, amma velakin dolaylı yönden ilçeye gelen Turistlere Derneğimiz   tanıtım hizmetleri karşılığında ilçede Tursitlerin kalma zamanı  uzadığından  gelenler çeşitli alışverişler ve hediyelikler almakla birlikte Mudurnu da çektikleri fotoğraf ve görseller sayesinde ilçemizin dahada çok tanıtılması sağlanmaktadır.

   

  Mudurnu adına  hiç bir  beklenti olmadan çalışan MUKTUDER Derneği gönüllülerini yalnız bırakmayarak ilçemizin her konuda  daha başarılı bir ilçe haline gelmesi dileklerimle.

   

  Aydın ÖZPELİT

  www.mudurnuhaber.com

  YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


  Yukarı Geri Ana Sayfa
  sanalbasin.com üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir