EMİTT Fuarı ile ilgili bilgilendirme | Mudurnu'nun Haber Sitesi


Mudurnu Haber


 • ANKET
  • Mudurnu Belediyesi Çalışmalarını beğeniyormusunuz?

   • Hayır (49%, 35 Oy)
   • Evet (24%, 17 Oy)
   • Daha Fazla hizmet istiyoruz (24%, 17 Oy)
   • Bir fikrim yok (4%, 3 Oy)

   Toplam Oylar: 72

   Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • 

  Mudurnu'nun Haber Sitesi
  • Asrın felaketi Uzay dan böyle görüntülendi.
   Asrın felaketi Uzay dan böyle görüntülendi.
  • Taşkesti Beldemiz İlçe olma yolunda Emin adımlarla ilerliyor
   Taşkesti Beldemiz İlçe olma yolunda Emin adımlarla
  • MUDURNU ‘DA ORMAN KÖYLÜSÜ KENDİ ELEKTRİĞİNİ ÜRETECEK
   MUDURNU ‘DA ORMAN KÖYLÜSÜ KENDİ ELEKTRİĞİNİ
  • Böyleydiler, Böyle oldular
   Böyleydiler, Böyle oldular
  • İPEK YOLU’NUN ANKARA DURAKLARI YAYINLANDI
   İPEK YOLU’NUN ANKARA DURAKLARI YAYINLANDI
  • İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Büro Personel Alım İlanı
   İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanl
  • 12 aileye süt üreticiliği için 130 bin tl hibe
   12 aileye süt üreticiliği için 130 bin tl hibe
  • Ersan TÜRKOĞLU Bolu CHP İl Başkanlığına getirildi
   Ersan TÜRKOĞLU Bolu CHP İl Başkanlığına getirildi
  • Sabah namazı buluşmasına yoğun ilgi
   Sabah namazı buluşmasına yoğun ilgi
  • Sabah saatlerinde yola DİKKAT !
   Sabah saatlerinde yola DİKKAT !
  EMİTT Fuarı ile ilgili bilgilendirme
  EMİTT Fuarı ile ilgili bilgilendirme
  Bu Haber 4.787 kez okundu.
  11 Şubat 2012 11:04
  Font1 Font2 Font3 Font4
  

  Çok kıymetli dostlar, Biliyorsunuzki MUDURNU ile ilgili  Tanıtım ve Organizasyon çalışmalarda yaklaşık 1993 yılından bu yana çeşitli faaliyetlerin sürekli içersinde olmuşuzdur.

  Hedefimiz daha yaşanabilir bir MUDURNU olmasıdır. Tabiiki siyasi görüşümüzü açık açık beyan etmemizden dolayı bazen taraf olduğumuzu söyleyenler çıkabilmektedir. İşin aslına bakıldığında ise aslında tarafımızın MUDURNU olduğu apaçık ortadadır.

  Şimdi gelelim esas konumuza, biliyorsunuzki EMİTT Turizm Fuarı başladı. Bu  Fuara biz Mudurnu ilçesini tanıtmak için ilk olarak 2003 yılında kendimiz OTOBÜSE binerek gittik ve oradaki stantları gezdik, o zaman arkadaşlarımız ile oluşturduğumuz bir MUDURNU PLATFORMU ile A4 kağıdına kendi imkanlarımız ile  fotokopi usulu ile stantlardaki görevliler ile irtibat kurduk. Bizim o zaman ve şimdi de Mudurnu’da Otelimiz,Motelimiz,restaurantımız ve kısacası Turizm ile ilgili herhangi bir faaliyetimiz yoktu ve şimdide yok.

  Sürekli anlattığım bir şey var, MUDURNU ilçesine ait  ve google gibi ve diğer arama siteleri arasında en ön sırada çıkan ve 1999 yılında faaliyete geçen www.mudurnu.com sitesi dahil bir çok internet sitelerinin domainlerini satın alarak ilçemizin adını duyurmaya çalıştık.

  Bu yıl da yine EMİTT turizm Fuarı başladı ve  her il ve ilçe gibi bizim MUDURNU ilçeside Fuara Mudurnu Kaymakamlığı organizesinde katıldığı belirtildi.

  Ben Mudurnu da bir esnafım, Göynük te Nallıhan da  bizim Seben de bizim TAŞKESTİ de bizim komşularımız. Ben oralarla ilgilide haberler siteme taşırım.

  EMİTT Fuarı dolayısı ile yaptığım haberlerden dolayı eleştiri aldım, neden MUDURNU standını yayınlamadınız diye…

  Nedenine gelince…

  Sağolsun, Kamuran Hocam Fuar öncesi beni aradı ve Fuara davet etti. Cuma günü otobüs kalkacak diye, ben hazırlıklarımı yapmış ve Cuma günü İstanbul da Fuara katılmak için hazırlanmıştım. Perşembe günü gelişen bir önemli olaydan dolayı CUMA günü Mudurnu da kalıp, bazı  resmi evraklar tamalamam gerekliydi, telefon edip gelemeyeceğimi bildirdim. Ama, kendime özel bir konu olduğu için açıklama fırsatım olmadı, tabiiki bu benim Taraf tutarak Fuara katılmayacağım anlamına geldi. Aslında tamamen maddi ve Ticari bir problemi çözmemden dolayı bu aksaklık yaşandı. Yine bu işin içinde MUDURNU var, onuda söylemeden edemeyeceğim.

  Gelelim dün akşama , Mudurnu Haber köşe yazarımız telefon etti, bana e-mail ile Fuar fotolarını, kendi makinasının pili bittiğinden başka bir arkadaşın fotolarından Fuar görüntülerini gönderdiğini belirtti. Bende bunun üzerine gelen Fotolar ile bir haber yaptım. Ardından Göynüklü arkadaşımın e-mailime gönderdiği ve İhlas Haber Ajansı atarfından yapılmış 2 adet haberi gördüm. Bende bu haberleri kendi Ajansım yaptığı için siteme taşıdım.

  Sabah dükkanıma ilk geldiğimde  Mudurnu Kaymakamımız Ayhan ABATAY arayarak, MUDURNU ile ilgili haber yapmamışsınız arkadaşlar çok üzülmüşler dedi. Ve bu konuşma sonrasında Kamuarn hocamı arayarak durumu izah etmeğe çalışsamda nafile…

  Çünkü Taraf olduğum ve Göynük ile ilgili haber yaptığım için çok kırıldığını ve Affetmeyeceğini belirtti. Ben olsam bende aynı şeyleri düşünürdüm. Ama madalyonun diğer kısmıda var.  Fuar öncesinde ben yine sitemizde  Göynük Fuara hazırlanıyor diye haber yapmışız ve MUDURNU ile ilgili haber yapmamışız. Bunun sebebide Mudurnu Kaymakamlığında yapılan toplantıdan haberdar edilmeyişimizdir.

  Sağolsun, Göynük aşığı arkadaşım Mesut kardeşim, Göynük ile ilgili Haberler çıktığında bana gönderir bende haber yaparım. Ama bizim MUDURNU ile ilgili Fuara katılamadığımdan ve kendi elimde olmayan sebeplerden dolayı Fotoğraf bulup haber yapamadığımdan dolayı eleştiri aldık.

  İşin birde şu yönü var. Ben şimdi Fuara gidemedim, Mudurnu Kaymakamı Ayhan ABATAY da katılamadı. Peki beni eleştiren arkadaşlar, Fotoğraf ve Fuardaki gelişmeler ile ilgili bana e-mail atıp haber veremezmiydi ?

  Ben şimdi Fuar ile ilgili bir haber yapsaydım ve Fotoğraf kullansaydım, yok  haberimizi çaldınıuz yok Fotoğrafımı çldınız olacağını bildiğim için hiç bir şey yapmadım.

  Şu ana kadar MUDURNU ve bölgesi ile ilgili e-mailimize kim gönderirse göndersin, gönderilen Haberleri taraf tutmadan yaptık ve yaparızda…

  Yok şu parti , yok bu parti bizi ilgilendirmez. Bize adımla gelene şu ana kadar biz Koşaak gitmişizdir. Fakat bize uzak duranada, kimse kusura bakmasın gidip sırnaşmayız.

  MUDURNU için çalışıyoruz ve bu yüzden başımıza gelmedik kalmıyor. Yaparsın bi suç, yapmassın bir suç. Burada  Fesatlık  ve Siyaset bir tarafa bırakılmadığı sürece MUDURNU da Turizm i unutun.

  Teşekkürler

  Aydın ÖZPELİT

  MUDURNU HABER

  www.mudurnuhaber.com

   

   

   

  EMİTT Fuarı ile ilgili bilgilendirme Yazısına 5 Yorum Yapıldı

  YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


  Yukarı Geri Ana Sayfa
  sanalbasin.com üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir