EZEL Dizisinin Cengiz’i Mudurnu neden bilinmiyor?

EZEL dizisinin ünlü oyuncularından “Cengiz”karekterini oynayan Yiğit Özşener Hacı Şakirler Konağına geldi.

Oyuncu Özşener akşam geç saatlerde geldiği için Mudurnu’yu tam gezemediğini,Hacı Şakirler Konağı işletmecisi Mehmet Cantürk’ten aldığı bilgilerle Mudurnu’nun tarihi ve kültürü hakkında bilgilendirildiğini ve Abant’ın Mudurnuya çok yakın 16 km.mesafede Mudurnu sınırları içinde olduğunu öğrenince neden daha fazla bilinmiyor dedi.

Sanatcı Özşener gece Babas kaplıcasına gidip termal suyuna da hayran kaldığını , Mudurnuya yakışır bir tesisinde yapılması temennisinde bulundu.Kısa sürede Mudurnu’nun tarihi ve güzelliklerini ile  Hacı Şakirler Konağının doğal halinin kendisini çok etkilediğini ,en kısa sürede arkadaş gurubu ile  tekrar Mudurnuya ziyarete geleceğini söyledi. 

www.mudurnuhaber.com

ORTAK İŞ YAPARAK HER KES ÇOK VE HAYIRLI PARA KAZANACAK

Mudurnu ve Türkiye genelinde birlikte çalışarak ciddi manada maddi kazanç elde edebiliriz. İster çalışan, isterseniz Kamu görevlisi, İster Ev hanımı hiçbir şey fark etmiyor. Bu sistem sayesinde evinize bir ek gelir, hemde ciddi bir ek gelir sağlamış oluyorsunuz. Yapmanız gereken  http://www.ersag.com.tr/account.asp?mod=myaccount&sub=edit&action=register2&red

  Bu linki tıklayarak açılacak sayfadaki formu hiçbir ücret ödemeden, üyelik aidatsız Sponsor numarası 504410   nolu numarayı yazıp bilgilerinizi doldurarak kayıt olabilirsiniz.

Üyelik işlemi tamamlandığında ise hayatımızın her anında bize gerekli olan tüketim ürünleri karşınıza çıkacak. Hemde bu ürünler tamamen TÜRK Malı bir üretimdir. Hiçbir Risk, Hiçbir Ücret ödemeden, Hiçbir kayıt bedeli ödemeden bu sisteme kayıt olabilir, yaşamınızda farklı bir pencere açarak, Bol ve Hayırlı bir kazanç elde edebilirsiniz.  Türkiye genelinde istediğiniz yerden bu sisteme kayıt olabilir ve aylık 1000 tl ile 5000 tl arasında kazanç elde etmek sizin elinizde. Eğer sizde EKİBİMİZE katılarak bu halka içinde olmak isterseniz, zaman kaybetmeden yukarıdaki linki tıklayarak üye olabilirsiniz.

HAYIRLI OLSUN

Şimdi Üye olmak için TIKLAYIN  Sponsor no : 504410 http://www.ersag.com.tr/account.asp?mod=myaccount&sub=edit&action=register2&red=

“EZEL Dizisinin Cengiz’i Mudurnu neden bilinmiyor?” için 2 yanıt

 1. –BİZİM GÖRMEMEZLİKTEN GELDİKLERİMİZİİ BAŞKALARI BİZDEN DAHA İYİ GÖRMEKTEDİR-

  sayın YİĞİT ÖZŞENER öncelikle ŞİRİN MUDURNUMUZA HOŞGELDİN!ne kadar güzel izah etmişsin.bizlerin kendimize sormamız gerekeni sayın sanatçı sormuş.

  peki neden bilinmiyor fazla bilinmiyor MUDURNUMUZ?

  KİMSE YANLIŞ YANLIŞ ANLAMASIN AMA SERZENİŞTE BULUNMADAN GEÇEMEYECEĞİM.benim gördüğüm kadarıyla ilçemiz bireysel anlamda tanıtılıyor.bir araya gelerek tanıtımda bulunamıyoruz.esas bu işi yapması gerekenler yapmıyor,bir kaç kişinin çabaları ile tanıtım yapılıyor..sanki vatandaşlar anlaşmış gibi davranıyorlar.hiç harekete geçen yok gibi.ama tvciler geldiği vakit bakıyorum herkes ön plana çıkmak için var gücüyle gayret sarfediyor.sanki MUDURNU onlardan ibaretmiş gibi kurulup görüntü veriyorlar.benim buna diyeceğim tek bir cümle var.beyler

  -taşıma su ile değirmen dönmez beyler.

  ABANTINA sahip çıkamayan MUDURNU idarecileri kusura bakmasınlar,ABANTLA ilgili bir kaç
  kez haberler yapıldı ama maaalesef bir tane yönetici çıkıp da bu böyle değil şöyledir diye veya şöyle bir yol haritası izleyeceğiz diye demeç vermemek için gayret gösterdiler.katkıda bulunanlara diyecek sözüm yok.işte onlar gerçek vatanseverlerdir.

  eğer elinizi taşın altına koymazsanız,kimseler sizi tanıyamaz.cennet bir köşe olan MUDURNUMUZ artık kabuğuna sığamaz haldedir.tanınmak için gerekenin yapılmasını dört gözle bekleyerek yorgun düşmüş durumdadır.
  tek temennim bireysel menfeatleri bir tarafa bırakarak bu işi yaparsak karşılığını fazlasıyla alırız.

 2. Mehmet CANTÜRK arkadaşıma Mudurnumuzun tanıtımında gösterdiği fedakarca samimi tavırlarına bir Mudurnulu olarak çok teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir