SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ , DEMOKRASİYİ VAR ETMEK | Mudurnu'nun Haber Sitesi


Mudurnu Haber


 • ANKET
  • Mudurnu Belediyesi Çalışmalarını beğeniyormusunuz?

   • Hayır (49%, 35 Oy)
   • Evet (24%, 17 Oy)
   • Daha Fazla hizmet istiyoruz (24%, 17 Oy)
   • Bir fikrim yok (4%, 3 Oy)

   Toplam Oylar: 72

   Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • 

  Mudurnu'nun Haber Sitesi
  • Asrın felaketi Uzay dan böyle görüntülendi.
   Asrın felaketi Uzay dan böyle görüntülendi.
  • Taşkesti Beldemiz İlçe olma yolunda Emin adımlarla ilerliyor
   Taşkesti Beldemiz İlçe olma yolunda Emin adımlarla
  • MUDURNU ‘DA ORMAN KÖYLÜSÜ KENDİ ELEKTRİĞİNİ ÜRETECEK
   MUDURNU ‘DA ORMAN KÖYLÜSÜ KENDİ ELEKTRİĞİNİ
  • Böyleydiler, Böyle oldular
   Böyleydiler, Böyle oldular
  • İPEK YOLU’NUN ANKARA DURAKLARI YAYINLANDI
   İPEK YOLU’NUN ANKARA DURAKLARI YAYINLANDI
  • İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Büro Personel Alım İlanı
   İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanl
  • 12 aileye süt üreticiliği için 130 bin tl hibe
   12 aileye süt üreticiliği için 130 bin tl hibe
  • Ersan TÜRKOĞLU Bolu CHP İl Başkanlığına getirildi
   Ersan TÜRKOĞLU Bolu CHP İl Başkanlığına getirildi
  • Sabah namazı buluşmasına yoğun ilgi
   Sabah namazı buluşmasına yoğun ilgi
  • Sabah saatlerinde yola DİKKAT !
   Sabah saatlerinde yola DİKKAT !
  SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ , DEMOKRASİYİ VAR ETMEK
  SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ , DEMOKRASİYİ VAR ETMEK
  Bu Haber 3.100 kez okundu.
  3 Aralık 2011 07:44
  Font1 Font2 Font3 Font4
  

   

  SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ , DEMOKRASİYİ VAR ETMEK
  Bugün 3 aralık 2012 Mudurnu da ADALET ve KALKINMA PARTİSİNİN ilçe başkanlığı yönetim seçimi var.
  Gönüllerin birleşme, gerçeklerle yüzleşme, yarın için sorumluluk alma, dünden daha fazla çalışma, Mudurnu nun geleceğini kurma vaktidir. İlçemizin iktidar hizmetlerinden daha fazla pay alma zamanıdır.

  İlçemizde bugün Abant gölünü ilçemiz sınırları dışına çıkması sorunu Abant dibi köylerimizin haklarının korunması meselesi vardır.
  İlçemize kurulacak hastanemizin şu anki 15 yatak kapasitesinde değil 10 yıl ilersi ihtiyacımız için en az 50 yataklı bölge trafik hastanesinin en uygun yerde kişilerin değil konu ile ilgili uzman bürokratların teşhis ettiği yerde kurulması inşası çalışması vardır.

  Nallıhan dan gelecek olan duble yolun Göynük kömür ocakları istikametine At Yaylası Dedeler köyü üzerinden Göynük taraklı istikametine kaydırılması meselesi, yıllar önce plana giren hızlı trenin Mudurnu dan geçmesinin savunulması projesi vardır.

  Her an oluşabilecek tavuk hastalıkları ,Tavukçuluk sektörü krizlerine altarnatif sosyal ekonomiksel gelişimimizi Nufus artışımızı sağlayacak Turizm hareketine Babas kaplıcalarına fizik tedavi hastanesi kurulması, Babas Gürçam arası devre mülk termal tesisler,Mudurnu Orman İşletmesi alanına devremülkler yapılması projeleri meselelerinin çözümü vardır.

  Tüm bölgemizin köylerimizin alt yapı yol kanalizasyon su gibi hizmetlerin daha hızlı adaletli şekilde tamamlanması meseleleri vardır.
  En önemlisi sağlığımızla birlikte ekonomimizi ilgilendiren havamızı yer altı sularını kirleten tavuk artıklarını kontrol altına alarak ,büyük baş hayvancılığımızı dahada gelişmesi için kullanılacak silaj mısır gibi bitkiler için gübre ihtiyaçlarımızın kullanımına dönüştürmeye gübre fermantasyonu ile sağlanacak kurulacak karlı elektirik enerjisi tesislerin halk ortaklıkları şeklinde faaliyete en uygun yerde geçmesinin desteklenmesine ihtiyaç vardır.

   İlçemiz sınırları içinde eski tarihlerde inşası yapılan 1000 den fazla tavuk üretim kümes işletmesinin ruhsat alınmasının çözümünün bulunup üreticilerimizin rahatlatılmasına ihtiyaç vardır.

  Çiftcilerimizin atalarından kalma Yıllardır çözülemeyen yayla evlerinin sorununu Adanada toroslarda ve Karadeniz yayla evleri örneği gibi hayvancılk ve turzmimize kazandırılma çözümüne kanun ve yasalarla çözüm bulunmalıdır.
  Çevremizi doğamızın korunması için yeni sanayi ve kümes üretim organize alanlarının ilçemizin ve köylerimizin dışında yüksek havadar tarım alanları dışına çıkartılması belirlenmesi planlarının yaptırılmasına ihtiyacı çok acil vardır.

  Yukarıdaki bahsi geçen Kısa vadedeki öncelikli sorunlarımızın halli için halkın sorunlarını bilen zamanı iyi kullanan Resmi kurumlarımız , Muhtarlarımızla ,sivil toplum kuruluşlarımızla iletişimi yüksek ,değerli il başkanımız ve milletvekillerimizin öncülüğü ve çalışmalarıyla ekip çalışma ruhuna önem veren ilçe teşkilatımızın oluşumunu bekliyoruz. Kazanan Mudurnu olsun.
  SÖZ AK PARTİYE GÖNÜL VEREN DELEGENİN . Hepimize ÜLKEMİZE MUDURNUMUZA hayırlı olsun.

  Erdemliler hareketi ile kurulan AK PARTİ hükümetimiz Halkın değerlerine önem verip ülkemizin ve insanımızın sorunlarına sahip çıkarak ihtiyaçları birbir hayata geçirmektedir. Birçok konuda birlik beraberlik kardeşlik için çalışmalarını sürdürmektedir.

  Başbakan Erdoğan milletimizden aldığımız güçle yeni eserler yeni hizmetler üretmekten heyecanlarının artdığını ifade etmektedir. Dünyadaki ekonomik kırize rağmen mali politikalardan taviz vermeden Türkiyenin istikrarlı büyümesini güvenle sağlamaya devam ettireceğiz özel sektörümüzü ,finans sektörünü tedirgin edecek hiçbir adım atılmayacağız demektedir.

  Ulıuslar arası ekonomik sosyal işbirlikleri ile bugün Yurt dışında ülkemizin itibarı artmış TC vatandaşı olmak iftihar konusu olmuştur. Ülkemiz ,insanının kalkınmasını devam ettiği Mudurnumuzdan köylerimizden araç sayısının çoğalmasından üretimlerimizin artmasından görülmektedir.Her alandaki üretimler hızla çoğalmaktadır. Bu üretimler istihdam sorunumuzu ve dış ticaret açığımızı çözecektir. Yurt dışına ı ihracatlarımız artmaya devam etmektedir.

  Bu Türk mucizesi gerçeği halkımızın iktidara desteği ile olmuştur.
  . AK PARTİ teşkilatı tüzüğü gereği Bolu ili ve ilçeleri ile birlikte birçok ilimizde il ve ilçe teşkilatları yeni dönem çalışmaları seçimlerine başlamıştır. Demokrasiyi var etmek için politika eğitim okulları açan AK PARTİ parti içi demokrasiyle diğer siyasi parti kuruluşlarına da örnek olacağını belirtmektedir. Halkın hizmetlerinin adaletli bir şekilde sağlanması ve dağılımı için il ve ilçe teşkilatlarının oluşumu parti içinden milletvekillerine bölge müfettişliği görevleri verilerek denetimleri yapılmaktadır. Hiçbir şey kalıcı değildir koltuklar makamlar geçicidir diyen başbakanımız ERDOĞAN sık sık konuyu gündeme getirerek tüm teşkilatlardan ve resmi hizmet makamlarından hakka halka hizmet de adalet ve çok çalışma istemekte takibini yapmakta yaptırmaktadır.

  Genel başkanın hizmet aşkı prensipleri sayesinde ülkemiz daha müreffeh daha huzurlu hale gelecektir.Bu sayede de parti tüzüğüne uyan her sorumlu parti içi demokrasiyle partisini de DEMOKRASİYİDE VAR EDECEK yaşatacaktır.

  Uğur TÜRESİN MUDURNU HABER www.mudurnuhaber.com

  SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ , DEMOKRASİYİ VAR ETMEK Yazısına 1 Yorum Yapıldı

  YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


  Yukarı Geri Ana Sayfa
  sanalbasin.com üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir