Proje var destek yok

Proje var destek yok

Mudurnu ilçesinde açılan KOSGEB Proje  eğitim kursunda   Proje yazımı ve Mudurnu ilçesinde ne gibi işler yapılabilir tartışıldı.

DEĞİŞİK PROJELER VAR

Kursa katılan katılımcılar Mudurnu ilçesinde yapmak istedikleri Projelerini yazarak  Uzman   Eğitimci Sezer DİZMEN  e verdi.  Projelerin içlerinde bazıları çok dikkat çekti. Bunlardan Mudurnu da Fayton işletmeciliğinin  yapılarak şehre gelen Turistlerin gezdirilmesi fikri öne atıldı.  Kursa katılan  katılımcılar  Fayton işletmeciliği için Mudurnu Belediyesinin izin vermediğini savundular.

Söz alan   Güray MERCAN ,  Fayton un Motorlu araçların kullandığı yolu kullanarak onlarla birlikte hareket etmesinin çok sağlıklı olmadığını ifade ederek,  ayrıca  Atların etrafa bırakacağı o kötü koku rahatsızlık verir , Alternatif bir yol kullandıramıyorsunuz dedi.  Uzman   Eğitimci Sezer DİZMEN  eğer böyle bir sorun varsa bu projeyi rafa kaldırmak zorundayız dedi.

www.mudurnuhaber.com

 

 

“Proje var destek yok” için 2 yanıt

  1. Erdekte de faytonlar var,fakat devamlı idrar yaptıkları için yerler yıkansada koku geçmiyor,sinek yapıyor.Görüntüsü güzel ama ……. Ben lastik tekerlekli turistik tren önermiştim.bir çok yerde var.çınarcık, marmaris gibi.çok yolcu alıyor,mazotlu,maliyeti az,.ring sefer yapar. ilgi çekici. saat başları kalkarsa yolcusu düzenli olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir