Mudurnu’nun İsmi Off-Road’la Duyurulacak

Bolu’nun tarihi ilçelerinde Mudurnu’da 2011 yılında gönüllüler tarafından kurulan Off-Road Spor Derneği, ilçe için hedefini belirledi.

Bolu’nun tarihi ilçelerinde Mudurnu’da 2011 yılında gönüllüler tarafından kurulan Off-Road Spor Derneği, ilçe için hedefini belirledi. Derneğin başkanı Murat Yavuz, Mudurnu ilçesinin tarihi ve kültür turizminin yanında sportif faaliyetler ile isminin öne çıkarılacağını belirtti.

MUDURNU OFFROAD

Yavuz, çeşitli dernek ve kuruluşlar ile temaslarda bulunduklarını ifade ederek, “Mudurnu ilçesinde spor turizmi olarak değişik ve geniş bir format var. Bunu değerlendirerek Mudurnu adını sportif faaliyetler ile dünyaya duyuracağız” dedi. Dernek başkanı ayrıca, kış aylarında kış turizmi, yaz aylarında da değişik sportif faaliyetler için dernek olarak planlamalara başladıklarını belirtti.

MUDURNU OFROAD

Mudurnu Off-Road Derneği’nin sadece Off-road faaliyetleriyle sınırlı kalmayacağını ifade eden Murat Yavuz, şöyle konuştu: “Mudurnu’nun tüm imkanlarını gözler önüne sereceğiz. Bunlardan bazıları avcılık, atıcılık, trekking, dağcılık, olta balıkçılığı, yamaç paraşütü için Mudurnu, Ankara ve İstanbul’da yaşayanlar için büyük bir fırsata dönüşecek.”

www.mudurnuhaber.com

MUDURNU BERA

MUDURNU REYON

 

“Mudurnu’nun İsmi Off-Road’la Duyurulacak” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir