İsmail ATLI Pilav Döktürdü

Mudurnu Demirciler çarşısı Esnaflarından İsmail ATLI Geleneksel Cuma Duasında Pilav döktürdü.

Mudurnu ilçesinde gelenek haline gelen Pilav dağıtımında bu hafta sırayı  Mudurnu Demirci Esnaflarından İsmail ATLI aldı.

 EMEKLİ OLDU, PİLAV DÖKTÜRDÜ

İsmail ATLI Yıllardır çalışıyorum, Emeklilik işlemlerim bitti ve Emekli oldum, onun için eşim ve dostum ile bu mutluluğumu paylaşmak için Pilav döktürdüm, katılanlara teşekkür ederim dedi.

www.mudurnuhaber.com

…………………………………………………………………………………………………………

     REKLAM…REKLAM… REKLAM… REKLAM… REKLAM…

 ORTAK İŞ YAPARAK HER KES ÇOK VE HAYIRLI PARA KAZANACAK

Mudurnu ve Türkiye genelinde birlikte çalışarak ciddi manada maddi kazanç elde edebiliriz. İster çalışan, isterseniz Kamu görevlisi, İster Ev hanımı hiçbir şey fark etmiyor. Bu sistem sayesinde evinize bir ek gelir, hemde ciddi bir ek gelir sağlamış oluyorsunuz. Yapmanız gereken  http://www.ersag.com.tr/account.asp?mod=myaccount&sub=edit&action=register2&red

  Bu linki tıklayarak açılacak sayfadaki formu hiçbir ücret ödemeden, üyelik aidatsız Sponsor numarası 504410   nolu numarayı yazıp bilgilerinizi doldurarak kayıt olabilirsiniz.

 

Üyelik işlemi tamamlandığında ise hayatımızın her anında bize gerekli olan tüketim ürünleri karşınıza çıkacak. Hemde bu ürünler tamamen TÜRK Malı bir üretimdir. Hiçbir Risk, Hiçbir Ücret ödemeden, Hiçbir kayıt bedeli ödemeden bu sisteme kayıt olabilir, yaşamınızda farklı bir pencere açarak, Bol ve Hayırlı bir kazanç elde edebilirsiniz.  Türkiye genelinde istediğiniz yerden bu sisteme kayıt olabilir ve aylık 1000 tl ile 5000 tl arasında kazanç elde etmek sizin elinizde. Eğer sizde EKİBİMİZE katılarak bu halka içinde olmak isterseniz, zaman kaybetmeden yukarıdaki linki tıklayarak üye olabilirsiniz.

HAYIRLI OLSUN

Şimdi Üye olmak için TIKLAYIN  Sponsor no : 504410 http://www.ersag.com.tr/account.asp?mod=myaccount&sub=edit&action=register2&red

 

“İsmail ATLI Pilav Döktürdü” için 7 yanıt

  1. ALLAH EMEKLİLİK MAAŞINI GÜLE GÜLE HARCAMAYI NASİP EYLESİN,KAZANCINA BEREKETLER VERSİN!

  2. Ooooooo Pilav çok güzel. Hayırdır, ne iş başkanım Emeklilik felan ayakları ile Pilav dağıttırdın. Yavaş, yavaş seçime hazırlık hissettim, çokta giran tuvalet geyinmişsin.

  3. emeklilik çok iyi bişey allah her kese göstersin ismil arkadaşımıza hayırlı olsun

  4. İsmail ATLI : Emekli olmak ,o günlerin mutluluğuna erişebilmek çok güzel.Seni canı gönülden kutlarım.Emeklilik yaşantının çok çok güzel olmasını dilerim.

  5. Abi emekliliğin hayırlı olsun, ayrıca pilavdan haberim olmadaı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir