TURİZM FUARINDA GERİ SAYIM BAŞLADI

 

16.Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında geri sayım başladı.

                           EMİTT 2012 www.mudurnuhaber.com

Dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini ve tatilcileri İstanbul’da bir araya getirerek Türkiye’nin önde gelen bir turizm ülkesi olmasına büyük katkı sağlayan EMITT için hazırlıklar başladı. Dünyanın en büyük 5. turizm fuarı olan ve bu yıl 16.’sı düzenlenen EMITT, bu yıl geniş bir katılımla 9-12 Şubat 2012 tarihleri arasında Beylikdüzü TÜYAP’ta gerçekleşecek.

Türkiye’deki turizmin güç kaynağı EMITT, her yıl Türkiye’nin turizm hedeflerine ulaşmasında ve dünyadaki en büyük 7. turizm ülkesi konumunda olmasında etkili rol oynuyor. EKİN ve ITE Group tarafından bu yıl 16.’sı düzenlenen EMITT, iç ve dış turizm alanında yarattığı fırsatlar nedeniyle turizm profesyonelleri tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor. Geçen yıl 52 bin 800 yerli ve yabancı turizm profesyoneli tarafından ziyaret edilen EMITT fuarına katılmak için Türkiye’nin belli başlı tüm seyahat acenteleri, tur operatörleri, otelleri, 150’nin üzerinde belde ve il hazırlıklara başladı. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye’nin farklı bölgelerinin kalkınma ajansları fuarda stant açmaya hazırlanıyor ve bu yıl ajanslardan daha geniş bir katılım gerçekleşeceği görülüyor.

Türkiye’deki turizmin güç kaynağı EMITT, yoğun ilgi nedeniyle fuar alanındaki 11 salonu birden kullanacak ve 65.000 m²’lik bir alanda gerçekleşecek.

Fuarda Bolu il ve ilçeleride STANT açarak Bolu ilimizin Kültür ve Turizm güzelliklerini ziyaretçiler ile paylaşacak.

www.mudurnuhaber.com

bera antalya

Mudurnu Reyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir