Köylere Oyun Parkları kuruluyor

Köylere Oyun Parkları kuruluyor

Mudurnu ilçesinde bulunan köylere  Bolu il Özel İdare kaynaklarından  Mudurnu Köylere hizmet götürme  birliğine aktarılan ödeneklerden  oyun parkları kuruluyor.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan İl Genel Meclis Üyesi Ahmet UZUN, ilçemizdeki köylerdeki çocuklarımızında  oyun ihtiyaçlarını gidermek için Mudurnu Köylere Hizmet götürme birliği tarafından  Oyun parkları kuruyoruz dedi.

Uzun, şimdilik Mudurnu ilçesinde  Nüfusu kalabalık  8 köyde Oyun parklarının kurulduğunu ifade ederek, ilerleyen zamanlarda ihtiyaç duyulan köylerimize oyun parkları kurmaya devam edeceğiz dedi.

Uzun, 50 bin tl  bir ödenek ayrılarak 8 köye Oyun parkı kurulduğunu ilerleyen senelerde de  oyun parkları  kurulumlarına devam edeceklerini ifade etti.

www.mudurnuhaber.com

“Köylere Oyun Parkları kuruluyor” için 3 yanıt

  1. güveytepe köyünün yolu yok cami ihtiyacımız var hep boş işlerle uğraşıyorlar mudurnu bolu yolu içler acısı millet bu yüzden oy vermiyor işde

  2. Aydın abi mudurnu nun büyük köylerine demişsiniz pelitozu köyü herhâlde ufak bir köy böyle bir olanagin sağlanmasını isterdik :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir