Kilo Almada Yardımcı Karbonhidrat Tozları | Mudurnu'nun Haber Sitesi


Mudurnu Haber • ANKET
  • Mudurnu Pazarı hangi gün kurulmalı

   Anket Sonuçları

   Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • 

  Mudurnu'nun Haber Sitesi
  • On binlerce kişiye aylık 550 lira destek
   On binlerce kişiye aylık 550 lira destek
  • Patates Böceğine Dikkat
   Patates Böceğine Dikkat
  • Jandarma Teşkilatı 180’inci Yılını Kutluyor
   Jandarma Teşkilatı 180’inci Yılını Kutluyor
  • Mudurnu Kaymakamı Özgür KAYA görevine başladı
   Mudurnu Kaymakamı Özgür KAYA görevine başladı
  • Doğayı asfalta tercih edenler 4×4 Dünyası Offroad Fest’de buluşuyor
   Doğayı asfalta tercih edenler 4×4 Dünyası Off
  • Erdoğan EYT açıklaması: Sistemimizi çökertiriz
   Erdoğan EYT açıklaması: Sistemimizi çökertiriz
  • 22 yaşında kalp krizine yenildi
   22 yaşında kalp krizine yenildi
  • Üniversite öğrencisine yaz döneminde 2 bin 425 TL!
   Üniversite öğrencisine yaz döneminde 2 bin 425 TL!
  • SARAY HELVASIN’DAN RAMAZAN KAMPANYASI
   SARAY HELVASIN’DAN RAMAZAN KAMPANYASI
  • “MUDURNU’DA BİR İLKİ BAŞARDIK”
   “MUDURNU’DA BİR İLKİ BAŞARDIK”
  Kilo Almada Yardımcı Karbonhidrat Tozları
  Kilo Almada Yardımcı Karbonhidrat Tozları
  Bu Haber 3.537 kez okundu.
  18 Eylül 2017 08:24
  Font1 Font2 Font3 Font4
  

  Kilo Almada Yardımcı Karbonhidrat Tozları

  Spor yaparken fazla kiloları olan kişilerin kilolarından kurtulması kadar kilo eksiği olan kişilerin kilo alması da gerekli oluyor. Her iki durumda da kişiler eski döneme göre çok daha iyi bir fiziğe kavuşuyorlar. Birçok uzman kişi spor yaparken kilo eksiği olan kişilerin spor almasının çok daha zor olduğunu düşünüyor. Kilo vermek zorunda olan kişilerin bir yandan spor yaparak kalorilerini yakması bir yandan da yemek alışkanlıklarının düzeltilmesi ile birlikte kilo vermeleri daha rahat oluyor. Ancak spor yaparken kişiler yağlarını yakıp kalori kaybederken kilo alabilmek için destek ürünlerine ihtiyaç duyuyor. Bilinçsiz bir biçimde fazla yemek yemeye başlayarak kilo alan kişiler genel olarak bu kilolarını göbek bölgesine alıyor ve sonrasında yakması oldukça zor oluyor.

  Bu doğrultuda yoğun karbonhidrat içeren ancak bunun yanında protein gibi gerekli maddelerin de yapısında bulunduğu özel ürünler kilo düşüklüğü problemi yaşayan kişilerin ilk başvurduğu ürünler oluyor. Hardline progainer 500 gr bu aşamada spor yaparken kilo almaya yardımcı olabilecek en iyi ürünlerden birisi olarak gösteriliyor. Hardline bir Türk markası olduğundan kişilerin ürüne ulaşması çok kolay oluyor ve çok daha uygun fiyatlardan ürünü satın alabiliyorlar. Ürünü kullanmaya başlayan kişiler homojen bir biçimde kilo alırken ciddi düzeyde hacim kazanmaya başlıyor. İçerisinde çok yüksek kalitede hammaddeler kullanıldığından ürünü etkileri çok kısa süre içerisinde görülmeye başlarken bu etkiler kalıcı oluyor. Ayrıca her bir servisinde kişiler %18,9 oranın protein alırken bu protein miktarı kişilerin günlük ihtiyaçlarını da karşılıyor. İçeriğinde vitamin ve minerallere de yer veren bu muhteşem ürün ile birlikte kişiler gün içerisinde sürekli olarak enerjik bir halde oluyor.

  Ürünün bir servisi için 200 gram kullanım gerçekleştiriyorlar. Bu kullanım durumunda kişiler 200 gram ürünü 500-600 ml. sıvı ile karıştırıyorlar. Protein tozlarında kişilerin suyun yanında süt ya da meyve suyu kullanması önerilirken bu tarz ürünlerde de bu imkân tanınıyor. Kişiler rahatlıkla damak tatlarına göre kararlarını veriyor ve ürünü hazırlamaya başlıyorlar. Yarım dakika shaker yardımıyla çalkalayarak ürün hazırlanırken bu karışımın içerisinde 155,6 gram karbonhidrat, 37,8 gram protein, 2,5 gram kreatin ve 6,9 gram BCAA bulunuyor. Bu da kişilerin sporlarını yaparken kilo alabilmeleri için gerekli olan tüm maddelerin en iyi şekilde karşılandığı anlamına geliyor.

  Karbonhidrat tozu olarak da tanımlanan bu ürünleri kullanırken kişiler spordan yarım saat önce, spordan hemen sonra ve öğün aralarında kullanabiliyor. Eğer kişiler antrenmanlarını çok yoğun bir biçimde yapmaya başlamışlarsa bu dönemde sabah kalktıkları gibi bu ürünü tüketebiliyorlar. Ürünün içerisinde yer alan ölçek 40 gram ürün alıyor. Bu sebeple de karışımda kişiler 5 ölçek ürün kullanarak karışımı hazırlıyorlar. Eğer kişilerin sporları çok ağır düzeylere ulaşmışsa ve artık harcadıkları enerji çok yüksek düzeylerde ise kişiler günde 2 servis karbonhidrat tozu kullanmaya başlıyor. Bu sayede günlük ihtiyaç karşılanmış oluyor.

  Bir servisinde 200 gram kullanıldığından kişiler ürünün büyük gramajlarla alıyorlar. Fitbull sitesinde Hardline tarafından üretilen bu muhteşem ürün 5000 gramlık paketinde satılırken bunun için kişilerin 209 TL ödemesi gerekiyor. Eğer kişiler 209 TL ödeme yaparlarsa her bir servisi için 8,36 TL ödenmiş oluyor. Bu fiyat kilo aldırıcı spor besinleri için son derece uygun olurken buna ek olarak kişiler uygun ödeme seçenekleri ve hediyeler ile daha avantajlı bir şekilde alışverişi kapatıyor. Kişiler saklama kabı ya da shaker gibi hediyeleri alarak bu ürünü daha rahat bir biçimde kullanıyor.

  www.mudurnuhaber.com

  İlandır

  YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


  Yukarı Geri Ana Sayfa
  sanalbasin.com üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir