İŞ BAŞA DÜŞTÜ

İŞ BAŞA DÜŞTÜ

Mudurnu ilçesi  Yıldırım Beyazıt mahallesi sakinleri  bozuk olan yolları için çeşitli yollara başvurdu.

 

Geçtiğimiz yıl  Mahalle sakinlerinden bir kişi yolun  bozuk olmasından dolayı evine  sürekli gelen  toz yüzünden yolu trafiğe kapatmış ve çevreden gelenlerin  sakinleştirmesi sonucunda yolu trafiğe açmıştı.

Geçtiğimiz yıl Mudurnu Yıldırım Beyazıt mahallesi Aşağı benzinlik istikametinden Çavuşlar çiftliğine kadar  yolda oluşan delikler  eylem sonrasında rotbis le kapatılmıştı.

  YİNE DELİNDİ

Havaların yağışlı gitmesi sonucunda aradan geçen kısa bir süre  sonra yol eski haline geldi ve yetkililere defalarca Mahalle sakinlerinin şikayet etmesi bir sonuç vermedi.

Kazmayı küreği ellerine alana Mahalle sakinleri Köylere Hizmet götürme birliğinden temin edilen  köylere gidecek olan asfalt tan bir miktar isteyerek  Aşağı benzinlik ve Çavuşlar Çiftliği arasındaki mesafeyi kendi imkanları ile yaptı.

Köylere hizmet götürme birliği işkur kanalıyla toplum yararına çalışma  kapsamındaki işçiler ile mahalle halkı yoldaki çukurları Asfalt malzemesi ile doldurdu.

www.mudurnuhaber.com

“İŞ BAŞA DÜŞTÜ” için bir yanıt

  1. Ne Mutlu Oradaki Hane sahiplerine hane halklarına Tozdan Dumandan Kurtulmuşlar,
    2. etap Toki yoluna bakın birde Toz Duman her taraf araçlar hızlı geçiyor hane halkları ne cam ne kapı açabiliyor. çocuklarımız okula,kreşe toz duman içersin de gidip geliyor. Aydın bey haber anlayışınız çoğu zaman takdir ediyorum bu durumu da gündeme getirirseniz belki yetkililer 800 metrelik bir alana çıkma asfalt bari atarlar da tozdan,topraktan çocuklarımız kurtulur.
    Sabah Akşam sulayarak ot bitecek yolda ondan korkuyorum.
    Bahsi geçen bölgeye bir asfatlama yapılarak yola da Kasis koyulmalı Toki Marketten hızını alan geliyor hızlı Dolayüz Tepeden hızlanan geliyor. Kimse Düşünmüyor Çoluk Çocuk var diye, Anlamıyorum bende 144 konuttaki herkes şiyaketci ama yaptırım için kimseden ses çıkmıyor Devam Mudurnum Devam Bu Hizmet Bitmez ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir