Bülent ARINÇ Bolu ya geliyor | Mudurnu'nun Haber Sitesi


Mudurnu Haber


 • ANKET
  • Mudurnu Belediyesi Çalışmalarını beğeniyormusunuz?

   Anket Sonuçları

   Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • 

  Mudurnu'nun Haber Sitesi
  • Mudurnu 1 ileri 2 geri
   Mudurnu 1 ileri 2 geri
  • Azerbaycan ile Türkiye arasında kimlik ile seyahat dönemi
   Azerbaycan ile Türkiye arasında kimlik ile seyahat
  • Kaymakam Çevik, Sokak Canlarına Mama verdi.
   Kaymakam Çevik, Sokak Canlarına Mama verdi.
  • Mudurnu Pazarının günü değişti
   Mudurnu Pazarının günü değişti
  • Ormanlar İHA ile takip edilecek
   Ormanlar İHA ile takip edilecek
  • Sıklıkla karşılaştığımız buzağı hastalıkları
   Sıklıkla karşılaştığımız buzağı hastalıkları
  • Corona virüsü hortladı
   Corona virüsü hortladı
  • Bolulu Çiftçilerimize Dane Mısır Tohumu Dağıtımı Yapıldı
   Bolulu Çiftçilerimize Dane Mısır Tohumu Dağıtımı Y
  • Kaymakam Fatih Çevik ,Çocuklara Kitap Hediye etti
   Kaymakam Fatih Çevik ,Çocuklara Kitap Hediye etti
  • Ankaralı Çiftçiye manda üretim desteği
   Ankaralı Çiftçiye manda üretim desteği
  Bülent ARINÇ Bolu ya geliyor
  Bülent ARINÇ Bolu ya geliyor
  Bu Haber 2.023 kez okundu.
  5 Mart 2014 00:16
  Font1 Font2 Font3 Font4
  

  Bülent ARINÇ Bolu ya geliyor

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ak Parti Genel Merkezi’nin belirlediği program dahilinde, Bolulu seçmenlerle buluşmak üzere Cuma günü Bolu’ya geliyor. Ak Parti Genel Merkezi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın miting programında yer almamasından dolayı 10 Mart’ta Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, 18 Mart’ta ise Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin’i Bolu’ya gönderiyor.

  Ak Parti Bolu İl Başkanı Ömer Sayın, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın Cuma günü saat 14.00’da Bolu Kent Meydanı’nda miting yapacağını söyledi. Gerçekleştirilecek mitinge Boluluları davet eden İl Başkanı Sayın, Arınç’ın gerçekleştireceği Bolu mitinginin ardından 10 Mart’ta Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın, 18 Mart’ta ise Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin’in Bolu’ya gelerek il merkezi ve ilçelerde seçmenlerle buluşacağını açıkladı.
  İslam ve Şahin de gelecek
  Ak Parti İl Başkanı Ömer Sayın, parti binasında yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “30 Mart seçimlerine 26 gün gibi bir kısa zaman kaldı ve süratle hedefe doğru yaklaşıyoruz. İnşallah 30 Mart akşamında Ak Parti’nin büyük bir zaferiyle sonuçlanacak bir seçimi yaşayacağız. Bu seçim kampanyası dönemiyle alakalı olarak bakanlarımızdan ve genel başkan yardımcılarımızdan Bolumuzu ziyaret edecek değerli parti büyüklerimiz olacak.

  Bu ziyaretlerden ilkini 07 Mart Cuma günü Başbakan Yardımcımız Sayın Bülent Arınç Bey gerçekleştirecek. Sayın Başbakan Yardımcımız Bülent Arınç’ın katılımıyla saat 14.00’da Kent Meydanı’nda inşallah büyük bir miting gerçekleştireceğiz. Ben o gün yapılacak mitinge başta partililerimiz olmak üzere bütün bolu halkını davet ediyorum.

  İnşallah o gün Bülent Bey zamanki nezaketli üslubuyla vatandaşımıza özellikle son günlerde yaşanan olaylarla, Türkiye ve dünya gündemiyle ilgili çok önemli açıklamalarda bulunacak. Bu açıklamaları dinlemek üzere ve Bolu’daki Ak Parti’nin coşkusunu izlemek üzere bu mitinge davet ediyorum.

         BOLU MİTİNGİNE MUDURNU DAN KONVOY İLE KATILIM OLACAK

  Mudurnu AK Parti ilçe Başkanı Sezai GÜNDOĞDU Başbakan Yardımcısı Bülent ARINÇ ın Bolu ya gelmesinden dolayı çok memnun olduklarını ifade ederek,  AK Parti Mudurnu İlçe Başkanlığı olarak Mudurnu İlçemizden Cuma günü Saat . 12.45 te Ziraat Bankası önünden Konvoy halinde Bolu iline hareket edileceğini  Mitinge tüm halkımız davetlidir dedi.

  www.mudurnuhaber.com

  YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


  Yukarı Geri Ana Sayfa
  sanalbasin.com üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir