TÜRKİYE DEĞİŞİM HAREKETİNDEN KAMU OYUNA BİLDİRİ | Mudurnu'nun Haber Sitesi


Mudurnu Haber


 • ANKET
  • Mudurnu Belediyesi Çalışmalarını beğeniyormusunuz?

   • Hayır (49%, 35 Oy)
   • Evet (24%, 17 Oy)
   • Daha Fazla hizmet istiyoruz (24%, 17 Oy)
   • Bir fikrim yok (4%, 3 Oy)

   Toplam Oylar: 72

   Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • 

  Mudurnu'nun Haber Sitesi
  • Azerbaycan ile Türkiye arasında kimlik ile seyahat dönemi
   Azerbaycan ile Türkiye arasında kimlik ile seyahat
  • Kaymakam Çevik, Sokak Canlarına Mama verdi.
   Kaymakam Çevik, Sokak Canlarına Mama verdi.
  • Mudurnu Pazarının günü değişti
   Mudurnu Pazarının günü değişti
  • Ormanlar İHA ile takip edilecek
   Ormanlar İHA ile takip edilecek
  • Sıklıkla karşılaştığımız buzağı hastalıkları
   Sıklıkla karşılaştığımız buzağı hastalıkları
  • Corona virüsü hortladı
   Corona virüsü hortladı
  • Bolulu Çiftçilerimize Dane Mısır Tohumu Dağıtımı Yapıldı
   Bolulu Çiftçilerimize Dane Mısır Tohumu Dağıtımı Y
  • Kaymakam Fatih Çevik ,Çocuklara Kitap Hediye etti
   Kaymakam Fatih Çevik ,Çocuklara Kitap Hediye etti
  • Ankaralı Çiftçiye manda üretim desteği
   Ankaralı Çiftçiye manda üretim desteği
  • Yerli Elektrikli Traktörün Fiyatı Belli Oldu!
   Yerli Elektrikli Traktörün Fiyatı Belli Oldu!
  TÜRKİYE DEĞİŞİM HAREKETİNDEN KAMU OYUNA BİLDİRİ
  TÜRKİYE DEĞİŞİM HAREKETİNDEN KAMU OYUNA BİLDİRİ
  Bu Haber 2.815 kez okundu.
  10 Ekim 2013 14:23
  Font1 Font2 Font3 Font4
  

  TÜRKİYE DEĞİŞİM HAREKETİNDEN KAMU OYUNA BİLDİRİ

  Bizler çatlamış toprağa su,aşılmaz dağlara yol,karanlık hanelere aş ve ışık,köhnemiş zihinlere aydınlık her türlü düşünceye özgürlük isteyen dindar sosyalist anti emperyalist çizgide ezan sesiyle yürekleri, yemen türküleriyle gözleri dolan değişim erleri olarak;

   

  Biz Mustfa SARIGÜL’önderliğinde  Türkiye Değişim Hareketini başlattık. Bu yönde partileşerek, Mudurnuda Gençlik kolları,Kadın Kolları olarak 300 küsür üye ve diğer sempetizanlarla  beraber Kentte büyük bir oluşum elde ettik. Ancak Mustafa SARI GÜL ‘ün istanbul Belediye Başkanlığına aday olması nedeniyle hareketi durdurduk ve Parti çalışmasını askıya aldık.

  Biz kurarken CHP ve AKP ye gideceğiz diye parti kurmadık, biz değişimi savunduk. Hiç birine katılmıyoruz ve katılmak istemiyoruz. Ancak kentimiizn menfaatleri için her gelene kapımız açık, konuşur taleplerimizi bildiririz.

   

  Bizim eyvallahımız yok, partilerine bizi alın demiyoruz, demeyiz de , gelirler konuşuruz. Biz kesinlikle kapılarına gitmeyiz. Ben şahsen Belediye seçimlerinde CHP ye ve AKP ye oy vermiyeceğim, vermekte  istemiyorum. Her iki partide otursun düşünsün.

   

  Biz ekip olarak siyaset kültürünü almış, değişik partilerde çalışmış ciddi ve örnek gösterilebilecek tecrübeler edinmiş günümüzde muhalefet partilerinden aktif siyaset yapmak cesaret işi olduğunu bile bile ülke menfaatlerini her şeyin üstünde  tutan bir ekiptik.

  Bu ekibe  çok çok teşekkür ediyorum. Yeni siyaset vizyonunda hepsine ayrı ayrı başarılar diliyorum. Bu arkadaşlar sıfırdan parti kurarak tarih yazdılar. Kimseyi ötekileştirmeden  halkla beraber el ele gönül gönülle  sanayi,tarım,ticaret,turzim konularında mefa projeler üreten toplumun tüm kesimlerini kucakalyan  anlayışla yola çıkan anti emperyalist çizgide inançla , sabırla, çalışan  güzel bir ekipti. Bu projeler  dosyalar halinde  siyasi büromuzda ciltler  dolusu mevcuttur.

  Sayın ilçe Başkanı  Tefik TÜRE ve ekibine Gençlik Kollarına,Kadın kollarına, Taşkesti Belde Başkanı Mustafa AKKOÇ ve ekibine ve partiye gönül veren sayın değerli üyelere  ayrı ayrı teşekkür eder, bu kutlu yolda  beraber  yolculuk yaptık, acısıyla tatlısıyla el ele gönül gönüle yolculuk yaparken hiç bir dedikoduya mahal vermeden ayak oyunlarına başvurmadan mertçe dürüstçe  beraber yolculuk yaptık. ARTIK AYRILIK VAKTİ GELDİ.

   

  Bizim siyasi  evimize  misafir geldimi ömür boyu gelir memnun gelir memnun gider, biz yoldaş olduk, siyasi akraba olduk, dindar sosyalist olduk.

   

  Bizim siyaset anlayışımız gönüllerde yani kalplerde bitmeyen bir anlayıştır. Her zaman yine berbaeriz beraber kalacağız.

   

  Bu kutlu yolda  biizmle yolculuk yapan siyaset kervanımıza katılan işçi,köylü,memur,esnaf,emekli kardeşlerimize ve abilerimize  yeni siyaset yolculuklarında başarılar diliyorum.

   

  İstemiyerek Hareketi askıya almış bulunuyoruz. Bu durumun vatana millete,partimize,kentimize hayırlı olmasını diliyorum.

  SAYGILARIMLA

  Türkiye Değişim Hareketi Bolu İl Sekreteri M.Mustfa VARLIK 07.10.2013

   

  www.mudurnuhaber.com

   

  NOT:  Yukarıdaki bildirim yazarın kendisini bağlayıcı nitelikte olup sitemiz ve Haberlerimiz açısından bizimle  hiç bir bağı yoktur.

  TÜRKİYE DEĞİŞİM HAREKETİNDEN KAMU OYUNA BİLDİRİ Yazısına 1 Yorum Yapıldı

  YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


  Yukarı Geri Ana Sayfa
  sanalbasin.com üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir