SEVDAMIZ MUDURNU’MUZA | Mudurnu'nun Haber Sitesi


Mudurnu Haber


 • ANKET
  • Mudurnu Belediyesi Çalışmalarını beğeniyormusunuz?

   • Hayır (49%, 35 Oy)
   • Evet (24%, 17 Oy)
   • Daha Fazla hizmet istiyoruz (24%, 17 Oy)
   • Bir fikrim yok (4%, 3 Oy)

   Toplam Oylar: 72

   Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • 

  Mudurnu'nun Haber Sitesi
  • Azerbaycan ile Türkiye arasında kimlik ile seyahat dönemi
   Azerbaycan ile Türkiye arasında kimlik ile seyahat
  • Kaymakam Çevik, Sokak Canlarına Mama verdi.
   Kaymakam Çevik, Sokak Canlarına Mama verdi.
  • Mudurnu Pazarının günü değişti
   Mudurnu Pazarının günü değişti
  • Ormanlar İHA ile takip edilecek
   Ormanlar İHA ile takip edilecek
  • Sıklıkla karşılaştığımız buzağı hastalıkları
   Sıklıkla karşılaştığımız buzağı hastalıkları
  • Corona virüsü hortladı
   Corona virüsü hortladı
  • Bolulu Çiftçilerimize Dane Mısır Tohumu Dağıtımı Yapıldı
   Bolulu Çiftçilerimize Dane Mısır Tohumu Dağıtımı Y
  • Kaymakam Fatih Çevik ,Çocuklara Kitap Hediye etti
   Kaymakam Fatih Çevik ,Çocuklara Kitap Hediye etti
  • Ankaralı Çiftçiye manda üretim desteği
   Ankaralı Çiftçiye manda üretim desteği
  • Yerli Elektrikli Traktörün Fiyatı Belli Oldu!
   Yerli Elektrikli Traktörün Fiyatı Belli Oldu!
  SEVDAMIZ MUDURNU’MUZA
  SEVDAMIZ MUDURNU’MUZA
  Bu Haber 5.771 kez okundu.
  18 Ekim 2013 14:51
  Font1 Font2 Font3 Font4
  

  SEVDAMIZ MUDURNU’MUZA

   

  Saygıdeğer hemşehrilerim, Mudurnu ilçemiz ve köylerimizin sos yo ekonomik geleceğini ilgilendiren yerel seçim günleri yaklaşmaktadır.

  Mudurnu’muzun yeni dünya düzenine, değişim ve gelişime hazırlanarak gücünü devam ettirme zorunluluğu vardır. Önümüzdeki süreç devletlerin il, ilçe, köylerimizin de halkların da ekonomi olarak ayakta kalabilme sürecidir.

  Geçmişteki unutulmaz ticari ve siyasi hizmet tecrübelerimizden güç alarak gönülden hizmet için yerel seçimlerde belediye başkanlığına AK Parti’den aday adayı olacağımı sizlere duyuruyor beyan ediyorum. Siyasi partilerimiz hizmet etmek isteyen aday adaylarından kesin adayını belirlemek üzere halk anketleri yaptıracaktır. Her partinin adayı halk anketi sonucuna göre belirlenecektir. İlçe teşkilatı-mızın, sivil toplum kuruluşlarımızın, mahalli idarecilerimizin görüşleri alınacaktır. Siyasi parti delegelerinin kullanacağı temayül yoklaması, bölge milletvekilleri görüşleri ve genel başkan görüşleriyle siyasi partilerimiz adaylarını belirleyecektir. Şunu samimiyetle ifade etmek isterim ki Mudurnu’muzun her aday adayı ilçemizi temsilde ehliyetlidir. Bütün mesele, BİR ADANMIŞLIK MESELESİDİR. Gündelik ticari faaliyetlerini, hizmet uğruna, ikinci plana atabilme meselesidir. Kendime, çalışkanlığıma, tecrübelerime güvenerek hizmet yarışına katılıyorum.

  Mudurnu’muzun yeraltı, yerüstü kaynaklarını zenginliklerini, her alanda hazır alt yapısını, önce Mudurnuluya, işçimize, çiftçimize, ustamıza, sanatkarımıza, esnafımıza, nakliyecimize kullandırılmalıdır. Mudurnu’muza Bolu’muza kazandırmalıyız. Mudurnu’da kazanılan kazançlar Mudurnu’da ve Bolu’da kalmalıdır. “Önce Mudurnu menfaatleri” diyerek düşünmeli ve bu düşüncelerimizi gerçekleştirmeliyiz.

  Günümüzdeki yaşanan siyasi şahsi olumsuzluklar nedeniyle kayıplarımızı telefi etmeli önce Mudurnu diyerek akıllarımızı görüşlerimizde birleşmeliyiz. Önümüzdeki yıllarda Mudurnu turizm ve sanayi alanlarında büyüme kaydedecektir. İlçe nüfusu 5 yılda 20.000’leri geçecektir. Turizmimizi, ilçemizdeki fabrika ve girişimcilerimizi sos yo ekonomik belediye anlayışıyla desteklenmeli yeni projelerimizle yakın geleceğe birlikte hazırlanmalıyız. Hak ettiğimiz doğru, kalıcı büyümeyi birlikte sağlamalıyız. Çevre, doğa ve insanımızın sağlığını ve ekonomisini ilgilendiren, çocuklarımızın geleceği için çok çalışmalıyız. Yaklaşan yerel seçimlerde de Her zaman kendi kendisinin efendisi olan Mudurnulu tercihini kullacanaktır; Dostlar mücadelem tamamen Mudurnu’muzun geleceği içindir. 2005yılından sonra İlgisizlikten kaplıcamızın suyu binası bizdeyken bugün haklarımız azalmıştır. Abant meselemiz zordadır.Abant gölümüzde babas kaplıcamızda yerinde duruyor diye sessiz kalınmamalıdır..Bugün sevindirici iyi projeler başlamaktadır. Bu projeler desteklenirken ileriyi görerek tavizler verilmeli, Mudurnu halkının menfaatleri unutulmamalı geçiştirilmemelidir.. Sülüklü Göl’ümüz, yaylalarımız aynı durumdadır.İlerde Bolu ilinin de içinde bulunduğu 21 ilimizin ilçeleri ve köylerinin coğrafik durumu değiştirilecektir. Bolu’da 10.000 Mudurnulu yaşamaktadır. Bolu da güçlü Mudurnu lobisini oluşturmalıyız.

  Fanatik, şahsi, siyasi menfaatler, geçimsizlikler yeni hastanemizin de inşasını etkilemiştir. Olumsuz gibi görünen konuların da çaresi vardır. Çare birlik beraberlik içinde kararlılıkla çalışmak, mücadele etmektir. Bütün sorunlarımızı biliyorum. Kendimi bu işe adadım, kendimi bu işe hazırladım.Hiçbir gücün etkisinde kalmadan birlik beraberlik içersinde Belediyemizi, ilçemizi, insanımızı temsilim parlamentoda ve iş alemi çevresinde itibarımız ve iletişimimizle Mudurnu’muza faydalı olacağıma inanıyorum. Sizlere önem arz eden ciddi konuları hatırlatarak çalışmak arzumu size beyan ediyorum. DESTEĞİNİZİ İSTİYORUM GÜZEL MUDURNU’ MUZUN tüm hemşerilerimizin yaşam standardının yükseleceği, iftihar edeceği bir seviyeye yüceltmek, göz bebeklerini güldürmek, birlikte çalışmak halkımıza borcumuzdur.Her zaman iyiliklerin doğru ve güzelin yanında olmak üzere EN DERİN SAYGI, SEVGİ, SELAMLARIMLA aday adaylım müracaatımdan sonra Yapılacak anketlerde desteklerinizi bilgilerinize arz ederim .

  Uğur TÜRESİN

  ugurturesin14@hotmail.com

  0537 880 13 50…0544747 77 77

  SEVDAMIZ MUDURNU’MUZA Yazısına 8 Yorum Yapıldı

  YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


  Yukarı Geri Ana Sayfa
  sanalbasin.com üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir