Mudurnu’da Muhsin Yazıoğlu İçin Bin 500 Kişilik Pilav Dağıtıldı

Bolu‘nun Mudurnu ilçesinde yaklaşık 600 yıldır devam eden ‘Esnaf Bereket Duası’nda bu hafta merhum Muhsin Yazıcıoğlu için pilav dağıtıldı.

muhsin-mudurnu

Mudurnu ilçesinde her hafta Cuma namazı öncesi yapılan bereket duasında bu hafta sürpriz yaşandı. Helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcoğlu için pilav dağıtıldı.

BBPMudurnu İlçe Başkanı Hüseyin Yağın, “Dört yıl önce şehit olan genel başkanımız merhum Muhsin Yazıcıoğlu için ilçemizde çeşitli etkinlikler yapıyoruz. Bunlardan biri de esnaf bereket duası sırasında gerçekleştirildi. Genel başkanımız için ilçe halkına pilav ikramında bulunduk. Allah kabul etsin” dedi. Cuma namazı öncesi pilavlarını alan vatandaşlar afiyetle yedi.

muhsin-mudurnu1

 

 muhsin-mudurnu2

 

muhsin-mudurnu4

 

www.mudurnuhaber.com

 

“Mudurnu’da Muhsin Yazıoğlu İçin Bin 500 Kişilik Pilav Dağıtıldı” için 3 yanıt

  1. Koca Reis ruhun şad olsun. Nedense insanlarımızda birisi ahirete intikal ettikten sonra değeri yükseliyor… Bu etkinliği yapan hayırı işleyenleri canı gönülden (78 kuşağı ülkücülerinden demirtepecilerden canlı görüşmelere katılanlardan birisi olarak) tebrik ederim. Rabbim katında makbul kılsın. Vesile ile o görüşte olmayanların dahi şu anda görüşü bayraklayanlar la buluşması tokalaşması çok daha fazla etkiledi beni. İşte benim Mudurnu’m budur. Ne kadar öğünsek azdır.

  2. SAYIN MERHUM MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN MEKANI CENNET OLSUN,İLÇE BAŞKANI SİZİDE TEBRİK EDERİM.

  3. Bu organızasyonda bizleri yalnız bırakmayan genel sekreterimize, genel baskan yardımcımıza, bizlere maddi manevi desteğini esirgemeyen değerli partili arkadaşlarımıza ve abilerimize, değerli basın mensubu büyüklerimize teşkilat adına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir