MUDURNU TOPLU KONUT START VERDİ

                         MUDURNU İÇİN ÖRNEK BİR PROJE

Mudurnu Toplu Konut Yapı Kooperatifi Kurucular Kurulu ilk toplantısını 22 Ocak 2012 günü Demirciler Caddesi no.34 teki kooperatif merkezinde yaptı.

İlk Genel Kurul toplantısına kadar Başkanlığa Necati Yaşlı, Başkan Yardımcılığına Necdet Akay, Muhasip Üyeliğe Gizem Kazan, Üyeliklere Sami Karakan ve Mustafa Varlık getirildi.

Toplantıda; arsa alımı, tapu ve imar durumları, konutların özellikleri, çevre tanzimi ve sosyal tesisler, cami yeri konularında kararlar alındı.

    MUDURNU TOPLU KONUT PROJESİ ALT GELİREDE HİTAP EDECEK

İnşaatların; düşük gelirli işçi, memur, Mudurnu dışında oturan ve evi olmayanlar, kalorifersiz ahşap evlerde oturanlar, yaz aylarında İlçemize tatil ve ziyaret için gelen hemşerilerimize yönelik olarak planlanması ve 4 seneye yayılarak çok düşük taksitler ile inşa edilmesi kararlaştırıldı. 

  UYGULAMA BOLU İLİNDE İLK KEZ MUDURNU TOPLU KONUT TA

Konutların bitmesiyle, evlerinde sürekli oturmayacak veya kiraya verecek veya bazı odalarını ısıtmayıp tasarruf yapacakların kalorifer giderlerinden mağdur olmaması için Bolu da ilk uygulaması yapılacak olan ISIKART sistemi uygulanması kararlaştırıldı. Bu sistem ile daire sahibi evde olmadığında veya eksik ısınma istediğinde ne kadar ısı alırsa o kadar yakıt parası ödeyecek.

MUDURNU TOPLU KONUT www.mudurnuhaber.com

MUDURNU TOPLU KONUT PROJESİNDE YOK, YOK

Yapılacak sitenin hem yazlık, hem kışlık olarak kullanılması için, yüzme havuzundan, kreş, öğrenci etüt odası, spor alanları, yeşil çevre vs gibi her türlü sosyal aktivitelerin yer alması kararlaştırıldı.

Çizim aşamasında olan projelerin bitmesiyle önümüzdeki günlerde maliyet ve diğer konularda daha geniş açıklama yapılacağı bildirildi.

WWW.MUDURNUHABER.COM

 

“MUDURNU TOPLU KONUT START VERDİ” için 5 yanıt

 1. Güzel ilçemizin gelişimi için önemli bir proje ve işbirliği tüm halkımıza hayırlı olsun kuruculara düşünenlere katılımcılara teşekkürler.

 2. mudurnu için güzel bir proje ama bu ödeme koşullarıyla alt gelirli işçi kişiler hem ev kirası ödeyip 3yıl boyunca aidat taksit ödeyemezler

  1. Merhaba İsmail Bey;
   Güzel bir projeyi tamamlamak için, minumum şartlardaki ödeme planlarıyla birleştirdik. Sonuçta 3 yıl boyunca iyi bir yatırım yapıyorsunuz .

    1. İsmail bey, inşaatın tamamlanması içinde belli bir gelirin olması gerekiyor. 3 sene sonra anahtar teslim olarak hedefledik.Diğer şartlarda bunun olması zor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir