Hemşehrimiz KARAKAN Yılın En iyi Otel Müdürü seçildi | Mudurnu'nun Haber Sitesi


Mudurnu Haber


 • ANKET
  • Mudurnu Belediyesi Çalışmalarını beğeniyormusunuz?

   • Hayır (49%, 35 Oy)
   • Evet (24%, 17 Oy)
   • Daha Fazla hizmet istiyoruz (24%, 17 Oy)
   • Bir fikrim yok (4%, 3 Oy)

   Toplam Oylar: 72

   Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • 

  Mudurnu'nun Haber Sitesi
  • Kaderleri aynı
   Kaderleri aynı
  • Eğitim Köyü Anakamp’ı sizin için gezdik
   Eğitim Köyü Anakamp’ı sizin için gezdik
  • MUDURNU İMAM HATİP MADALYALARI TOPLADI
   MUDURNU İMAM HATİP MADALYALARI TOPLADI
  • Düzce Sabaha DEPREM ile uyandı
   Düzce Sabaha DEPREM ile uyandı
  • Hayati İNANÇ Bolu’yu salladı
   Hayati İNANÇ Bolu’yu salladı
  • Çiftçi Kayıt Sistemi Son Başvuru 31 Aralık
   Çiftçi Kayıt Sistemi Son Başvuru 31 Aralık
  • Gürcanlar Memleketine yatırım yapıyor.
   Gürcanlar Memleketine yatırım yapıyor.
  • Deprem ve yaşananlar
   Deprem ve yaşananlar
  • Doğru söze ne hacet ?
   Doğru söze ne hacet ?
  • Bayram İkramiyesinde zam ümidi kesildi
   Bayram İkramiyesinde zam ümidi kesildi
  Hemşehrimiz KARAKAN Yılın En iyi Otel Müdürü seçildi
  Hemşehrimiz KARAKAN Yılın En iyi Otel Müdürü seçildi
  Bu Haber 4.537 kez okundu.
  4 Mart 2013 21:00
  Font1 Font2 Font3 Font4
  

  Geleneksel 4. Tourexpi Destinasyon Yönetimi Ödülleri sahiplerini buldu

  Yılın En İyi Otel Müdürü 

  Şeref Karakan – Colossae Termal Otel Genel Müdürü

  Aynı zamanda DENTUROD Yönetim Kurulu Başkanı olan Şeref Karakan, bir otel müdürünün destinasyon tanıtımında ne kadar büyük katkı sağlayabileceği konusunda en iyi örnek isimdir.

  Denizli’nin Karahayıt bölgesi için Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay’ı, Denizli Milletvekillerini, Pamukkale Üniversitesini ve birçok önemli Bürokratı kişisel çabalarıyla adeta seferber etmesini bilen Karakan, ayrıca Bakanlar Kurulunun Sarayköy-Tekkeköy ve Bozdağ’ı Turizm Yatırım Alanı ilan etmesinin arkasındaki en önemli isim olarak belirdi.

  Bunun yanı sıra genel müdürlüğünü yaptığı Colossae Termal Oteli’nin son 10 yılda 3 kez sahibi ve işletmecisi değişmesine karşın, Karakan, kendisi görevde kaldığı gibi, çalışanlarını ve yüksek hizmet anlayışını da korudu ve otel yönetiminde devamlılığı korudu.

  Bu durum otelin piyasalardaki itibarını artırdığı gibi, çok sayıda yabancı konukların daha da yüksek sayılarda sürekli Pamukkale’ye ve aynı otele gelmelerini, birer Pamukkale sevdalısı ve müdavim müşteri olmalarını sağladı.  

  TURİZMİN OSCAR’I KARAKAN’A
   
  **Yılın en iyi otel müdürü ödülü Colossae Termal Otel Genel Müdürü Şeref Karakan’ın oldu
   
  Türkçe’nin yanı sıra, İngilizce, Almanca, Rusça ve İspanyolca dillerinde yayın yapan www.tourexpi.com’un çeşitli ülkelerdeki 42 bin 114 okuyucusunun oylarıyla belirlenen “3. Tourexpi Destinasyon Ödülleri” açıklandı. “Yılın En İyi Otel Müdürü” ödülü, Colossae Termal Otel Genel Müdürü Şeref Karakan’a, verildi. Turizmin Oscarları şeklinde yorumlanan bu ödüller özellikte Turizm ve Destinasyon Sektöründe büyük önem taşıyor.
   
  Turizm sektörüne yönelik 8 yıldan bu yana Antalya merkezli yayın yapan Tour Expi’nin internet gazetesinin (Travel Network – Turizm Araştırma ve Strateji Merkezi) düzenlediği ankette, Bursa Valisi Şahabettin Harput, Bursa’nın termal ve kaplıca potansiyelini dünyanın önde gelen turizm yatırımcılarına tanıtması ve kongre turizmine yönelik çalışmaları dolayısıyla ‘Yılın En İyi Turizm Valisi’ seçildi.
   
   Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki de, Erciyes Dağı’nda büyük bir yatırımla uluslararası standartlarda kayak turizm merkezi yapılmasına öncülük etmesi ve Erciyes Dağı olduğu kadar, Kayseri turizminin de marka bir destinasyon olması için sağladığı katkılar nedeniyle, ‘Yılın En İyi Turizm Belediye Başkanı’ ödülüne layık görüldü. Tourexpi okurları, ‘Yılın En İyi Turizm Acentesi Ödülü’nü Didim’deki Rafinesse Travel’e, ‘Yılın En İyi Otel Sahibi’ ödülünü Güral Afyon Otel’in sahibi Hediye Güral’a, ‘Yılın En İyi Turizm Projesi’ ödülünü Side Belediye Başkanlığı’nın ‘Koruma Amaçlı Sit Alanı Revizyon İmar Planı’na, ‘Yılın En İyi Otel Müdürü’ ödülünü, Colossae Termal Otel Genel Müdürü Şeref Karakan’a, ‘Yılın En iyi Turizm Kurumu’ ödülünü de Turgut Gür’ün başkanlığını yürüttüğü Turizm Yatırımcıları Derneği’ne değer gördü.

   şeref-mudurnu

   

   

   

  ŞEREF KARAKAN KİMDİR ?  Bolu’nun Mudurnu ilçesinde 01 Ağustos 1961’de doğdu. Orta ve yüksek öğrenimini Bolu’da tamamladı. Sektördeki ilk görevine, T.C. Turizm Bankası’na bağlı Bolu-TURBAN Abant Otelinde Önbüro departmanında başladı. Daha sonra turizm sektöründe yönetici olarak kariyerine devam etti. 1993 yılında da halen Genel Müdürü olduğu  Spa Hotel Colossae Thermal’de göreve başladı.

           Bir dönem, dünya turizm liderlerinin küresel turizmi ve arkadaşlığı yaymaya çalıştığı profesyonel bir kuruluş olan SKAL ve Denizli Genç İş Adamları Derneği DEGİAD yönetiminde görev aldı. Halen Denizli Sanayici İşadamları Derneği DESİAD üyeliği ve Denizli Turistik Otelciler Derneği DENTUROD başkanlık görevine devam etmektedir.

  www.mudurnuhaber.com

   

   

  Hemşehrimiz KARAKAN Yılın En iyi Otel Müdürü seçildi Yazısına 3 Yorum Yapıldı

  YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


  Yukarı Geri Ana Sayfa
  sanalbasin.com üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir