“BİRLİKTE KAZANMAK YÜREKTEN PAYLAŞMAK İÇİN” | Mudurnu'nun Haber Sitesi


Mudurnu Haber


 • ANKET
  • Mudurnu Belediyesi Çalışmalarını beğeniyormusunuz?

   • Hayır (49%, 35 Oy)
   • Evet (24%, 17 Oy)
   • Daha Fazla hizmet istiyoruz (24%, 17 Oy)
   • Bir fikrim yok (4%, 3 Oy)

   Toplam Oylar: 72

   Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • 

  Mudurnu'nun Haber Sitesi
  • Asrın felaketi Uzay dan böyle görüntülendi.
   Asrın felaketi Uzay dan böyle görüntülendi.
  • Taşkesti Beldemiz İlçe olma yolunda Emin adımlarla ilerliyor
   Taşkesti Beldemiz İlçe olma yolunda Emin adımlarla
  • MUDURNU ‘DA ORMAN KÖYLÜSÜ KENDİ ELEKTRİĞİNİ ÜRETECEK
   MUDURNU ‘DA ORMAN KÖYLÜSÜ KENDİ ELEKTRİĞİNİ
  • Böyleydiler, Böyle oldular
   Böyleydiler, Böyle oldular
  • İPEK YOLU’NUN ANKARA DURAKLARI YAYINLANDI
   İPEK YOLU’NUN ANKARA DURAKLARI YAYINLANDI
  • İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Büro Personel Alım İlanı
   İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanl
  • 12 aileye süt üreticiliği için 130 bin tl hibe
   12 aileye süt üreticiliği için 130 bin tl hibe
  • Ersan TÜRKOĞLU Bolu CHP İl Başkanlığına getirildi
   Ersan TÜRKOĞLU Bolu CHP İl Başkanlığına getirildi
  • Sabah namazı buluşmasına yoğun ilgi
   Sabah namazı buluşmasına yoğun ilgi
  • Sabah saatlerinde yola DİKKAT !
   Sabah saatlerinde yola DİKKAT !
  “BİRLİKTE KAZANMAK YÜREKTEN PAYLAŞMAK İÇİN”
  “BİRLİKTE KAZANMAK YÜREKTEN PAYLAŞMAK İÇİN”
  Bu Haber 2.147 kez okundu.
  12 Aralık 2016 07:13
  Font1 Font2 Font3 Font4
  

  “BİRLİKTE KAZANMAK YÜREKTEN PAYLAŞMAK İÇİN”

  9.10.11 Aralık 2016 Tarihlerinde İmam Hatipli İş adamlarının ve Gönül dostlarının buluştuğu Önder İş Dünyası Sanayici ve İş Adamları Derneği ÖNSİAD Yeni Türkiye yolculuğunda 1.İstşare ve Planlama Kampı’ nı Mudurnu Sarot Otelde Gerçekleştirdi

  Genel Başkan Rasim ERDOĞMUŞ Kamp programını Teması ‘’Milli Misakın Küresel Tasavvurunda misakı iktisadiyye’’ Ruhunu yansıtan veciz bir konuşmayla açtı.

  Küresel Güçlerin asırlardır yıkmaya çalıştığı paylaşım ruhuna işaretle bizi kuşatan manevi ruhtan beslenen Kültürel değerlerimizi İş hayatında da ikame etmenin önemine vurgu yapan Genel Başkan; Dünyadaki cari hasılanın yüzde ellisine sahip Altmış iki ailenin dünyada oluşturduğunu örneklerle açıkladı. İstihdamda dünyanın binde birine dahi kapı açmayan bu ailelerin dünya nüfusunun 3,6 milyar nüfusuna karşılık gelen cari hasılayı nasıl elde ettiklerini gözler önüne serdi.

  Çevremizde Bunca acı, kan ve gözyaşı varken ve Ülkemiz 15 Temmuz Darbe girişiminden sonra ekonomik ihanet cereyanları ile mücadele içerisindeyken Lider ülke Türkiye vizyonunda ÖNSİAD çalışmalarının önemini anlattı. Genel Başkan Rasim ERDOĞMUŞ yönetim kuruluna hitabında kendinize güvenin ve Önemseyin

  Çünkü ÖNSİAD Bu ülkenin Mili Ruhundan besleniyor,

  ÖNSİAD gelecek tasavvurunda İnsanlık coğrafyasının zulümden kurtulmasına Ülkemizden uzanan Ellerin Adresi olacak,

  ÖNSİAD Bu ülke de İhaneti meziyet gösterenlere inatla devletinin yanında olmaya ve milli ekonomiye destek vermeye devam edecek.

  Ve ÖNSİAD Yönetimiyle, Üyesiyle bu ülkeyi kötü emellerle kuşatma çalışmalarının yıkılmasına ve Ülkenin Kalkınmasına dair her kampanyanın içinde olacak, bu bağlamdaki her milli duruş sergileyen Platformun içinde olacak dedi.

  Geçmiş dönem faaliyetlerine de değinen Genel Başkan konuşmasını 15 Temmuz mücadelesinde Cumhurbaşkanımızın Davetiyle ve Aynı Ruhta birleşerek meydanlarda Milli Birlik Mücadelesi verdiğimiz Tüm Yönetimimiz ve Üyelerimize teşekkür ediyor şehitlerimize rahmet temennisiyle Mevlit Kandilini de tebrik ediyorum diyerek tamamladı.

  1999 Gölcük Depreminde Gölcük Belediye Başkanlığı Yapan Doç. Dr. İsmail BARIŞ tarafından verilen SİVİL YOPLUM ÖRGÜTLERİ ve TOPLUMSAL GÖREVLERİMİZ temalı seminerde Hayatın içinden verilen örneklerle ve soru cevaplı diyaloglarla tecrübe paylaşımları yapıldı.

  Geçmiş dönem faaliyetlerinin yönetim kurulu nezdinde paylaşıldığı ÖNSİAD kampında söz alan Başkan yardımcıları ise; Gelecek kurgusunda kısa dönem hedef faaliyetlerini sosyal sorumluluk, Üye çalışmaları ve Türkiye’nin yeni vizyonuna hizmet çalışmaları üzerinden geliştirdikleri projelerle sunuma dönüştürdü.

  ÖNSİAD ‘’İş Yönetiminde Yeni Trendler’’ Konu başlığı ile ağırladığı Prof. Dr. Resul İZMİRLİ Tarım toplumundan sanayileşmeye ve İletişim çağına yönetim modellerinin örneklerini sunuma katılanları da seminerin coşku ve kucaklayıcılığına alarak aktardı. Pozitivist tarım ve sanayi toplumu yönetim modellerinden adanmış kalplerin ürettiği heves ve sadakatin ancak kazanılabileceğini ortaya koyan başarı anahtarı yönetim modellerine geçişin önemini anlattı.

  Resul İZMİRLİ hayatın içinden yaşanmışlıklarla örneklediği konuşmalarını Kültür değişimi olmadan yeni yönetim teknikleri uygulamaya çalışmanın boşa kürek çekmek olduğuna atıfla Aradığımız adanmış kalplerin Anadolu kültüründe en zengin örnekleriyle nasıl yaşadığını açıklayarak bitirdi.

  Daha sonra kişisel ve kurumsal gelişimci Salih ÖZGÜR beyin yönetiminde SWOT analizinden hareketle yapılan gurup çalışmalarıyla kararlı hedefler planlamada tehditler, zayıf yönler, fırsatlar ve Güçlü yönler üzerinden raporlamalar oluşturuldu.

   

  Dolu dolu geçen Kamp faaliyetini ÖNSİAD camiasının aile üyelerinin katıldığı iletişim seminerinde motivasyona dönüştüren yönetim kurulu 1.Planlama ve istişare kampı Raporların okunmasından sonra,

  Genel Başkan Rasim ERDOĞMUŞ Kapanış konuşmasında Yeni Türkiye yolunun siyasi adımı anayasa değişikliği teklifinin mecliste kabul edildiği gün İstanbul’da alçak ve hain ellerin düzenlediği bombalı saldırıyı lanetledi. Bizi yürüdüğümüz yolda hiçbir ihanet ve alçakça saldırı bizi yıldıramayacak canla başla çalışarak üzerimiz düşeni yapacağız dedi. Daha sonra menfur saldırıda vefat eden şehitlerimize Allahtan rahmet yaralı gazilerimize acil sağlık temenni eden genel Başkan çalışma kampının ülkemiz ve ÖNSİAD camiasına hayırlar getirmesini dileyerek konuşmasını tamamladı.

  Kamp programı şehitler ve mevlit kandili dolayısıyla okunan Yasin’i şerif, Fatiha ve dualarla tamamlandı.

  www.mudurnuhaber.com

  YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


  Yukarı Geri Ana Sayfa
  sanalbasin.com üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir