AMACIMIZ MAĞDURİYETİ GİDERMEK | Mudurnu'nun Haber Sitesi


Mudurnu Haber


 • ANKET
  • Mudurnu Belediyesi Çalışmalarını beğeniyormusunuz?

   Anket Sonuçları

   Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • 

  Mudurnu'nun Haber Sitesi
  • Mudurnu 1 ileri 2 geri
   Mudurnu 1 ileri 2 geri
  • Azerbaycan ile Türkiye arasında kimlik ile seyahat dönemi
   Azerbaycan ile Türkiye arasında kimlik ile seyahat
  • Kaymakam Çevik, Sokak Canlarına Mama verdi.
   Kaymakam Çevik, Sokak Canlarına Mama verdi.
  • Mudurnu Pazarının günü değişti
   Mudurnu Pazarının günü değişti
  • Ormanlar İHA ile takip edilecek
   Ormanlar İHA ile takip edilecek
  • Sıklıkla karşılaştığımız buzağı hastalıkları
   Sıklıkla karşılaştığımız buzağı hastalıkları
  • Corona virüsü hortladı
   Corona virüsü hortladı
  • Bolulu Çiftçilerimize Dane Mısır Tohumu Dağıtımı Yapıldı
   Bolulu Çiftçilerimize Dane Mısır Tohumu Dağıtımı Y
  • Kaymakam Fatih Çevik ,Çocuklara Kitap Hediye etti
   Kaymakam Fatih Çevik ,Çocuklara Kitap Hediye etti
  • Ankaralı Çiftçiye manda üretim desteği
   Ankaralı Çiftçiye manda üretim desteği
  AMACIMIZ MAĞDURİYETİ GİDERMEK
  AMACIMIZ MAĞDURİYETİ GİDERMEK
  Bu Haber 1.955 kez okundu.
  16 Nisan 2014 16:28
  Font1 Font2 Font3 Font4
  

  AMACIMIZ MAĞDURİYETİ GİDERMEK

   

  Sigortacı ve sigortalı arasında bir köprü vazifesi gördüklerini söyleyen Varlık Hasar Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri Bolu İl Müdürü Sinan Cantürk; “Amacımız Sigorta kapsamı içerisinde olan her türlü haklarınızı çözüme kavuşturmak ve mağduriyetlerinizi gidermektir” dedi.

  Sigortacı ile sigortalı arasında köprü vazifesi görerek tazminatları eksiksiz tazmin ettiklerini belirten Varlık Hasar Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri Bolu İl Müdürü Sinan Cantürk; “Varlık Hasar Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri olarak yeni ve geriye dönük trafik kazalarında vefat eden, sakat kalan mağdurlara ulaşarak ölüm halinde destekten yoksun kalma tazminatı, yaralanma halinde maluliyet tazminatını hasar uzmanı ve hukukçularımızla beraber Sigortacı ve sigortalı arasında bir köprü vazifesi yaparak sigorta şirketlerinden eksiksiz bir şekilde tazmin ediyoruz. Kazazedenin mağduriyeti çözüme ulaşıncaya kadar herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Amacımız Sigorta kapsamı içerisinde olan her türlü haklarınızı çözüme kavuşturmak ve mağduriyetlerinizi gidermektir” şeklinde konuştu.

   

  MAĞDUR OLAN KİŞİLER VARSA BİZE ULAŞABİLİRLER

   

  “Özellikle ülkemiz maalesef dünyada en çok trafik kazalarının meydana geldiği ülkelerden biridir” diyen Cantürk sözlerine şöyle devam etti: “Trafik kazaları sonucu meydana gelen ölüm, daimi sakatlık, yaralanma ve maddi hasarların tanzimi mümkün olabilmektedir. Varlık Hasar Yönetimi geçmişe yönelik olarak son 10 yıl içerisindeki trafik kazalarında meydana gelen zararların tasfiyesini 15 gün ile 2 ay gibi kısa bir sürede sonuçlandırmaktadır. Zarara uğrayan kişilere danışmanlık hizmeti vermekte ve hasar tasfiye işlemlerini hasar uzmanı ve hukukçularımızla beraber sonuç alacak şekilde yürütmekteyiz. Vatandaşlarımız arasında bu işlemlerden mağdur olan kişiler varsa bize ulaşabilirler. Kaza sonucunda ortaya çıkan zararların tasfiye işlemleri, konusunda uzmanlaşmış ve deneyimli bir ekip çalışması sonucunda çözümlenmektedir. Mevcut sigorta sektöründe ki rekabet koşulları ve olumsuz yaklaşımlar kaza olayları sonucunda mağduriyetlerin oluşmasına sebep olmaktadır.

  Ortaya çıkan mağduriyetlerin giderilmesi için mutlaka konusunda uzman ve deneyimli bir ekibin profesyonel desteğine ihtiyaç duyulmaktadır. Öyle ki; bazen bilgi sahibi olmadığımız pek çok konuda hakkımızın olduğunu ancak konusunda uzman, deneyimli kuruluş ve kişilerden öğrendiğimiz bir gerçektir. Kaza sonucunda sigorta şirketlerinden talep edilecek her türlü tazminatları almak bazen uzun bir süreci gerektirmektedir. Bu durum ilgili kuruluşların keyfi tutumlarından kaynaklanabileceği gibi bazen de hak sahiplerinin haklarını takip etme konusunda yeterli bilgiye sahip olmamalarından kaynaklanmaktadır. Oysa mevcut yasalar ve sigortacılık mevzuatı kaza ve zarara uğrayan insanları korumayı amaçlamaktadır. Kaybedilen her değerin mutlaka karşılığı olacağı bilinci ile hareket edildiği takdirde zararların telafi edilmesi mümkün olabilmektedir.”

   

  www.mudurnuhaber.com

   

  YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


  Yukarı Geri Ana Sayfa
  sanalbasin.com üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir