SUÇLULAR ARTIK KAMERALARDAN KAÇAMAYACAK

SUÇLULAR ARTIK KAMERALARDAN KAÇAMAYACAK

Bolu da faaliyet gösteren Bolu il ve ilçelerinde son günlerde Teknolojik Güvenlik ürünleri ile adından sıkca bahsettiren KARE Bilgisayar ve güvenlik sistemleri işletmecisi Mehmet Sedat ÖZBEY Güvenlik konusunda örnek çalışmalar yapıyoruz dedi.

180 km hızla geçen aracın bile Plakasını okuyabiliyor

ÖZBEY,  son günlerde bölgede artan hırsızlık girişimlerinden sonra,  sistemlerin öneminin yetkililer tarafından iyice benimsendiğini belirtti.

 Plaka okuma konusunda geliştirilen kamera sistemleri sayesinde Şehir içi giriş ve çıkışların rahatlıkla izlenebildiği belirten ÖZBEY, firmamız referans olarak son günlerde kurduğumuz sistemler sayesinde başarısını her geçen gün artırıyor,180 kmhızla geçen aracın Plakasını  bile okuyabilen cihazlarımız mevcut dedi.

 AHIRLARA İZLEME VE KAYIT SİSTEMİ

Teknoloji nin her dalda kullanıldığı günümüzde Tavuk Çiftlikleri, Besihaneler, Koyun Ağılları gibi alanlarda Kamera Kayıt ve ikaz sistemlerinin vatandaşlar tarafından artık Lüks olmaktan çıktığını ve ihtiyaç haline dönüştüğünü ifade eden ÖZBEY,  60-70 bin  tl lik bir Hayvanı olan Çiftçimiz  ve üreticimiz 1500 tl lik bir yatırım ile rahatına bakıyor dedi.

ÖRNEK PROJELERİMİZ İLK OLACAK

KARE Bilgisayar olarak Örnek Projelere imza atacaklarını ifade eden Mehmet Sedat ÖZBEY,  Yangın Bölgelerinde doğaya ve ekonomiye katkı sağlayacak güvenlik sistemleri hakkında Projelerin devam ettiğini, deneme çalışmalarından olumlu sonuçların alınması ile birlikte yetkililerin projeye hayran kaldığını belirtti. Proje sayesinde yangınlara müdahalede gecikme yaşanmayacak ve Ekonomik zararlar engellenecek.

KÖYLERİMİZE VE MUHTARLARIMIZLA BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ

Bolu il ve ilçelerinde Muhtarlar ile birlikte çalışmalar yaptıklarını belirten ÖZBEY,  her Köye mutlaka Kamera sistemi gerekli, bu gün olmaz ise yarın mutlaka gerekecek, konu hakkında Muhtarlarımız bizimle iletişime geçiyor ve bir ön araştırma yaptıktan sonra biz taraflara gerekli bilgileri aktarıyoruz, Bolu il ve ilçelerinde Referanslarımız mevcuttur dedi.

 MUDURNU İÇİN GEREKİRSE ÜCRET ALMAYIZ

KARE Bilgisayar ve Güvenlik sistemleri olarak Mudurnu ilçesinde kurulu  Kamera sistemlerinden vatandaşların sürekli şikayetçi olduklarını ifade eden, ÖZBEY, Mudurnu da bir sıkıntının olduğu malum,  Kameraların istenilen  kalitede çalışmadığı duyumlarını alıyoruz, ben Mudurnuluyum, teknik bir hatadan kaynaklanan bir durum var ise  Ücretsiz bir şekilde  servis verebiliriz, buna alt yapımız müsait dedi. Ayrıca Mudurnu ilçesine Plaka okuma özellikli Kameraların takılmasının mecburi olduğunun altını çizdi.

KARE BİLGİSAYAR BOLU İLETİŞİM: 0374 210 10 27 gSM. 0532 159 64 60

 www.mudurnuhaber.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir