Şehit Sabri Altınbaş’ı Binler Uğurladı

Şehit Sabri Altınbaş’ı Binler Uğurladı

Şırnak’ın Silopi ilçesinde teröristlerce kurulan hain tuzakta şehit olan polis memuru Sabri Altınbaş’ın cenaze namazı yoğun katılımla kılındı.

 

Şırnak’ın Silopi ilçesi Şehit Harun Boy Mahallesi’nde teröristler tarafından yola tuzaklanan el yapımı bombanın uzaktan kumandayla patlatılması sonucu aracın içerisinde bulunan 3 özel harekat polisi şehitolmuş, 1 polis ise yaralanmıştı. Patlamada şehit olan Sabri Altınbaş’ın cenaze namazı Düzce’nin  Kaynaşlı ilçesinde yoğun katılım ile kılındı. Cenaze namazına Düzce  Valisi Ali Fidan, BoluValisi Aydın Baruş, Düzce Başsavcısı Ramazan Solmaz,  Düzce Garnizon Komutanı Jandarma Albay Bilal Güvenir, Düzce Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz de katıldı.

Şehit  Polis Sabri ALTINBAŞ ın cenazesine eski görev yaptığı Mudurnu ilçesinden sevdikleri  , Mesai arkadaşları ve Mudurnulular akın etti.

Cenaze namazının kılınacağı alana şehidin eşi Sevcan Altınbaş, annesi Necmiye Altınbaş ve babası Zeki Altınbaş kendilerine eşlik eden polisler ile birlikte geldi. Şehidin cenazesi alana getirildiği sırada şehidin halası Makbule Kocaman tabuta sarılarak, “Evladım sana doyamadım” şeklinde feryat etti. Alana şehidin 1 yaşındaki oğlu Bera Zeki de getirildi.

Şehidin cenaze namazını Düzce İl Müftüsü Selami Emen kıldırdı. Cenaze namazının kılınmasının ardından Şehit Polis Sabri Altınbaş’ın cenazesi Düzce’nin  Kaynaşlı ilçesine bağlı Yörükler Köyü Mezarlığı’na defnedildi.

 

Baş sağlığı dileriz.

 

MUDURNU HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir