Kömür Satış Ofisinde Dualar ve Pilav döküldü

Mudurnu ilçesinde Küçük Sanayii sitesinde Mudurnu Cihan ANLITAN ve Sami ÖZÇELİK arkadaşların  beraber açtıkları Kömür Satış Ofisi için Dua ve Pilav döküldü.

 

Cuma namazı öncesinde  yapılan Dua dan sonra katılımcılara Pilav ve Ayran ikramında bulunuldu.

 Sami ÖZÇELİK, biz bu işyerini  aslen Mudurnulu olan  Arkadaşaım Cihan ANLITAN ile birlikte  BES Ahşap inş.ithalat ve ihracaat ltd. Şti adı altında açtık.

 

İlçemizde bizler genelde Tavukçuluk yaptığımız için yakıt olarak ta KÖMÜR başta gelen ana ihtiyaçlardan birisidir. Artık bu zamanda tavukçuluktan para kazanabilmek için ise maliyetleri asgariye indirmemiz gerekmektedir. Bu maliyetler yakıt,altlık ve elektrik gideridir.

Maalesef yakıtta evlerimizde, işyerlerimizde ve  kümeslerimizde  ithal kömür bağımlılığı aşırı derecede artmaya  başladı.

komur

Oysa ülkemizde ithal Kömür den daha etkili ve kaliteli ve daha hesaplı yakıt mevcuttur. Bizim çalışmamız da bu yönde olmuştur. Örneğin mübala değil 8.00-8.500 K.cal olan Zonguldak kömürümüzün  kalori bakımından çok zengin olmasına rağmen  sobalarda kaynak yapması sorun olduğundan kullanımında  istenilen randıman alınamamıştır.

Bizler bunu çeşitli araştırma ve denemelerden sonra TEKİRDAĞ kömürüyle karışımından elde ettiğimiz sonuç hem kalori, hemde kullanım ve en önemliside maliyet açısından ithalden daha uygun bir sonuç elde ettik. Bu yüzden halkımızın ithal bağımlılığından azda olsa kurtulmalarına katkıda bulunabilmek için  değerli siparişlerinizi bekliyoruz .

Ev ve İş yerlerine Kömür Servisimiz vardır:

Sami ÖZÇELİK  0532 635 45 35

Cihan ANLITAN 0532 786 51 71

www.mudurnuhaber.com

 

“Kömür Satış Ofisinde Dualar ve Pilav döküldü” için 3 yanıt

  1. Hayırlı uğurlu olsun, bereketli bol kazançlar dilerim.

  2. BES Ahşap inş.ithalat ve ihracaat ltd. Şti sami özçelik ve çihan anlıtan kardeşimize yeni işlerinde başarılar dilerim

  3. HAYIRLI UĞURLU OLSUN ARKADAŞIM HAYIRLI BOL KAZANÇLAR DİLERİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir