Erkunt’u Tanıyan Çiftçiler Kazanıyor

Erkunt’u Tanıyan Çiftçiler Kazanıyor

Türkiye’nin traktörü Erkunt’un 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü kapsamında başlattığı ‘Erkunt’u Bilirim’ yarışması büyük ilgi görüyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki çiftçiler, Erkunt hakkındaki 15 kısa soruyu yanıtlıyor ve çekilişe katılmaya hak kazanıyor. Çekiliş sonunda belirlenecek 3 talihli isim, 2500 TL değerinde mazot çeki ve 4 adet bakım paketi ile ödüllendiriliyor. Yarışma 14 Haziran’a kadar devam ediyor.

 

 Otomotiv sektörünün ilk ve tek 3 yıl garantili traktörünün üreticisi Erkunt Traktör, her yıl çeşitli etkinliklerle kutladığı 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü bu yıl da renkli bir yarışmayla kutlamayı sürdürüyor. www.erkunttraktor.com adresinde yer alan ‘Erkunt’u Bilirim’ yarışması, Türkiye çapındaki çiftçilerden büyük ilgi görüyor. 

 ‘Erkunt’u Bilirim’ yarışmasına 18 yaşından büyük ve Erkunt marka traktör sahibi olan herkes katılabiliyor. Yarışma, katılımcıların Erkunt Traktör ve faaliyetleri hakkındaki bilgisini ölçüyor. Yarışmada çiftçiler, Erkunt’un ilkleri ve sektördeki farkları hakkında sorulan 15 kısa soruya yanıt veriyor. 14 Haziran Perşembe gününe kadar devam edecek yarışmada tüm sorulara doğru cevap veren yarışmacılar, 20 Haziran 2012 tarihinde yapılacak çekilişe katılmaya hak kazanıyor. Çekiliş sonunda belirlenecek 3 talihli isim 2500 TL değerinde mazot çeki ve 4 adet bakım paketi ile ödüllendiriliyor.

www.mudurnuhaber.com

 

“Erkunt’u Tanıyan Çiftçiler Kazanıyor” için 2 yanıt

  1. erkunt müdürüne bir diye ceğim var babam 2 yıl oldu devemlı tıraktörün taksitini ödüyo ama durumumuz pek fazla olmadığı icin tıraktörümüzle dalga geciyorlar babammın babasından kalan eski 1 tane pulluğu var erkunt firmasında hediye olarak birtane dörtlü pulluk hediye istiyorum herkez bizimle dalga geciyo hem babamla hem tıraktörle dalga geciyorlar erkunt müdürüne iletilmesini istiyorum ????????????.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir