Ercoşkun’dan spora ve sporcuya büyük destek

Ercoşkun’dan spora ve sporcuya büyük destek

 

AK Parti Milletvekili Ali Ercoşkun, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nı ziyaret ederek, başta Boluspor Kulübü olmak üzere Bolu’daki mevcut spor tesisleri ve spor yatırımları için maddi destek talebinde bulundu.

AK Parti Milletvekili Ercoşkun, Bolu’da sporun gelişimi ve daha çok sporcu yetişmesi için kolları sıvadı. Ercoşkun, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı, Süper Lig’in ana sponsor kuruluşu Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nı Başkent’te ziyaret ederek, Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Bünyamin Bozgeyik ile bir araya geldi.

Yaklaşık 1 saat süren görüşmede, Bolu’da sporun gelişimi ve daha çok sporcunun yetişmesi başlıklarının masaya yatırıldığı öğrenilirken, Ercoşkun’un başta Boluspor Kulübü olmak üzere Bolu’daki mevcut spor tesisleri ve spor yatırımları için maddi destek talebinde bulunduğu bildirildi.

Ziyaret sonrası ilk değerlendirmelerinde, Bolu için verimli bir görüşme gerçekleştirildiğini ifade eden Milletvekili Ercoşkun’un Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’ndan Bolu’nun elde edeceği kazanımların ayrıntılarını önümüzdeki günlerde açıklayacağı öğrenildi.

 

Haber Merkezi

www.mudurnuhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir