ERCOŞKUN: “İLK GÜNKÜ HEYECANLA, AK SEVDAMIZLA YOLA DEVAM” | Mudurnu'nun Haber Sitesi


Mudurnu Haber


 • ANKET
  • Mudurnu Belediyesi Çalışmalarını beğeniyormusunuz?

   • Hayır (49%, 35 Oy)
   • Evet (24%, 17 Oy)
   • Daha Fazla hizmet istiyoruz (24%, 17 Oy)
   • Bir fikrim yok (4%, 3 Oy)

   Toplam Oylar: 72

   Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • 

  Mudurnu'nun Haber Sitesi
  • Asrın felaketi Uzay dan böyle görüntülendi.
   Asrın felaketi Uzay dan böyle görüntülendi.
  • Taşkesti Beldemiz İlçe olma yolunda Emin adımlarla ilerliyor
   Taşkesti Beldemiz İlçe olma yolunda Emin adımlarla
  • MUDURNU ‘DA ORMAN KÖYLÜSÜ KENDİ ELEKTRİĞİNİ ÜRETECEK
   MUDURNU ‘DA ORMAN KÖYLÜSÜ KENDİ ELEKTRİĞİNİ
  • Böyleydiler, Böyle oldular
   Böyleydiler, Böyle oldular
  • İPEK YOLU’NUN ANKARA DURAKLARI YAYINLANDI
   İPEK YOLU’NUN ANKARA DURAKLARI YAYINLANDI
  • İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Büro Personel Alım İlanı
   İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanl
  • 12 aileye süt üreticiliği için 130 bin tl hibe
   12 aileye süt üreticiliği için 130 bin tl hibe
  • Ersan TÜRKOĞLU Bolu CHP İl Başkanlığına getirildi
   Ersan TÜRKOĞLU Bolu CHP İl Başkanlığına getirildi
  • Sabah namazı buluşmasına yoğun ilgi
   Sabah namazı buluşmasına yoğun ilgi
  • Sabah saatlerinde yola DİKKAT !
   Sabah saatlerinde yola DİKKAT !
  ERCOŞKUN: “İLK GÜNKÜ HEYECANLA, AK SEVDAMIZLA YOLA DEVAM”
  ERCOŞKUN: “İLK GÜNKÜ HEYECANLA, AK SEVDAMIZLA YOLA DEVAM”
  Bu Haber 2.510 kez okundu.
  14 Ağustos 2017 12:26
  Font1 Font2 Font3 Font4
  

  Ak Parti Bolu milletvekili Ali Ercoşkun, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, aziz milletimizden aldığımız güç ve destekle, AK sevdamızda düsturumuz her daim aynı; Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet” dedi. Milletvekili Ercoşkun, ayrıca, 15 Temmuz darbe girişimini önleyen milli irade sevdalılarına da seslenerek, “15 Temmuz’da destan yazarak, bayrağına, vatanına, namusuna sahip çıkan aziz milletimize teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

  AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, kuruluşundan bugüne gerek teşkilat kademelerinde aldığı görev ve sorumluluklarla, gerekse teşkilatlardan ve seçmenlerden aldığı destek ve güçle seçilmiş milletvekili olarak hizmet etme imkanına sahip olduğu AK Parti’nin 16’ncı kuruluş yıldönümünü kutladı.

  “CUMHURBAŞKANIMIZA VE AZİZ MİLLETİMİZE TEŞEKKÜRLER”

  Milletvekili Ercoşkun, “İslam dünyasındaki ümmetin umudu, gönül coğrafyamızın lideri, Cumhurbaşkanımız, Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve O’nun Büyük Türkiye için çıktığımız kutlu yolculuğumuzun 16’ncı yıldönümü, birlikte mesai yaptığı dava arkadaşlarıma ve bu kutlu yolculuğu en zor dönemlerde oylarıyla destekleyen aziz milletimize kutlu olsun, bereketli olsun. Eğitimden sağlığa, ulaşımdan turizme varıncaya dek 16 yıllık kısa süre içerisinde Cumhuriyet tarihimizin yatırım rekorlarını kırarak, yurdumuzun dört bir yanını yatırımlarla donattık. İlk günkü heyecanla ve azimle, Allah’ın izni ve rızasıyla çalışıyoruz, çalışmaya devam ediyoruz. Bugün gelinen noktada elde ettiğimiz başarının bir başka mimarı da hiç kuşkusuz aziz milletimizdir. 15 Temmuz’da uçaksavarlara meydan okuyan, tanklara dur diyen aziz milletimiz, medeniyet tarihimize yeni bir destan kazandırmış, atalarımızın bedelini kanlarıyla ödediği bu vatandan hainlere bir karış vatan toprağı vermeyeceğimizi dünyaya göstertmiştir. Bu vesileyle bir kez daha milli irade şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, milletimize başsağlığı ve sabır diliyorum. Yaralılarımıza ve gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum” dedi.

   

  “MİLLETİMİZE,  VATAN TOPRAĞINA İLK GÜNKÜ HEYECANLA HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

  Ercoşkun, “Milletimizin teminatı olan AK Parti, ülkemizi dünyada ve bölgesinde daha itibarlı bir noktaya taşımak için 2023 vizyonundaki devasa projelerle, milletimize hizmet etmeye devam edecektir. AK Parti’miz, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın kararlı ve dik duruşu ve milletimizin desteğiyle nice yıllar bu vatan toprağına hizmet edecektir. AK Parti’nin bir mensubu olmaktan büyük gurur ve onur duyduğumu belirtiyor, ‘Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet’ düsturu ile ülkemizi daha da güçlü yarınlara taşıyacağımızı özellikle belirtmek istiyorum. Rabbim, AK Parti’ye bu milletin hizmetkarı olmayı daha nice uzun yıllar nasip etsin diyorum. 2023, 2053 ve 2071 Türkiye’sini muasır medeniyetler seviyesine çıkaracağımıza olan inanç ile partimizin 16’ncı kuruluş yıl dönümünü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

  www.mudurnuhaber.com

  YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


  Yukarı Geri Ana Sayfa
  sanalbasin.com üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir