‘ Dedemin Fişi ‘ Vizyona hazırlanıyor

Dedemin Fişi ‘ Vizyona hazırlanıyor.

22 Ocak’ta vizyona girecek olan, hikayesi Yılmaz Erdoğan’a, senaryosu Güldür Güldür yazar ekibine ait “DEDEMİN FİŞİ” sinema filminin afişi görücüye çıktı!

YILIN EN ÇEKİCİ AİLESİ

“Yılın En Çekici Ailesi!” sloganıyla iddiasını  ortaya koyan “DEDEMİN FİŞİ”, ekranların fenomen eğlence programı Güldür Güldür ekibinin hayat verdiği Malatyalı Çirci Ailesi’nin  miras serüvenini beyaz perdeye taşıyor.

Çekimleri  Mudurnu ilçemizde gerçekleştirilen ,BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği, komedi ve tiplemenin usta isimleri Onur Buldu, Alper KUL , Erdem Yener, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, İrem Sak, Özge Borak, Doğa Rutkay, Uğur Bilgin, Ali SUNAL, Özgün Aydın, Aziz Aslan, Ayşegül Akdemir, Burak Topaloğlu, Özlem Tokaslan, Zeynep Kankonde, Kıvanç Baran Arslan ve Aysen Gruda’nın rol aldığı filmin yönetmen koltuğunda Meltem Bozoflu oturuyor.

  DEDEMİN FİŞİ 2 ÇEKİLECEKMİ?

Mudurnu’da çekimleri 2 ay kadar devam eden  “Dedemin Fişi” için vizyona girmesi ile birlikte Dedemin Fişi 2 çekilebileceği belirtildi.   2 ay boyunca devam eden çekimlerde oyuncular Mudurnulular ile iç içe yaşayıp sanki bir Mudurnuluymuş gibi davrandılar.

 

 SİNEMA FİLMİNDE  MUDURNU’NUN NEREDEYSE %90 I ROL ALDI

Çekimler esnasında  Mudurnu’da yan oyuncu olarak ilçenin Nufüsunun neredeyse % 90 rol aldı. Çeşitli yan  dallarda ekibe destek amaçlı rol alan  vatandaşlar 22 Ocak ı dört gözle bekliyor.

 

www.mudurnuhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir