BOLU’DA YATIRIMCI ARIYOR

BOLU’DA YATIRIMCI ARIYOR

Bebek işi deyip geçmeyin, dev fırsatlar sizi bekliyor!

 2004 Yılında kurulan Anne ve Bebek ürünleri sektörünün öncü firmalarından Dastini Bebe Market, bayilik ağını büyütmeye devam ediyor. 18 farklı ilde 32 mağazası ile hizmet veren Dastini; anne adaylarının tüm ihtiyaçlarından,çocuk ürünlerine,oyuncaktan çocuk tekstiline ,beslenme gruplarından kozmetiğe 300 farklı markanın 20.000’i aşkın ürün çeşidini sunmaktadır.

 Anne ve bebeklerin ihtiyaçları için kaliteli, sağlıklı ve her bütçeye uygun ürünler, kalitesini ispatlamış uzman kadrosu, geniş ürün yelpazesi ve bayilik ağıyla karlılığı en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir. 2006 yılından itibaren deneyimlerini girişimcilerle paylaşma, franchise sistemi ile büyüyerek tercih edilen bir marka olabilme amacı ile bayilikler vermeye başlayan Dastini, belirlemiş olduğu bu hedefe emin adımlarla yürümektedir.

 Dastini Franchise Müdürü Murat Acer “2004 yılında İstanbul Sahrayıcedid’de açtıkları mağaza ile yolculuğa başladıklarını , bugün 18 farklı ilde 32 mağazaya ulaştıklarını,2015 sonuna kadar 60 mağazaya ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.”


Dastini bebe market bayilerine sağladığı stoksuz çalışma rahatlığı, dünya markası bebek ürünlerini tek çatı altında toplama imkanı, reklam ve teknoloji desteği gibi birçok konularda destek vermektedir. Dastini risksiz bir sektörde orta ölçekli bir yatırım miktarıyla ticaret yapmak isteyenler için büyük fırsat sunuyor. 82 ilde mağazalaşmayı hedefleyen Dastini, bayilik için yatırımcılarını bekliyor.


 
 Dastini Bebe Bayilik İletişim Bilgileri


 DASTİNİ BEBE MARKET

 Adres : Barbaros Mh. Dereboyu Cd. Uphill Towers A Blok K.2 D.10 Batı Ataşehir / İstanbul

 Telefon : +90 216 688 8077 – 0532 740 21 80

 Fax : +90 216 688 5644

 E-posta : info@dastini.com franchise@dastini.com

 

 

www.mudurnuhaber.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir