BEYAZ ET FESTİVALİ BAŞLADI

Beyaz Et Festivali dün katılımcıların Atatürk Anıtı’na çelenk koyması ile başladı. Festivalin açılışına AK Parti üst düzeyde tam kadro ile katıldı. Törenlere Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kubbettin Arzu, AK Parti Bolu Milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Ak Parti İl Başkanı Ömer Sayın katıldı.

VALİ ÖZÇİMEN PROTESTOMU ETTİ ?

Beyaz Et Festivalinde Bolu Valisi İbrahim ÖZÇİMEN in törenlere ve kutlamalara katılmaması, vatandaşlar tarafından ,acaba  BEYAZ ET Festivalini Vali ÖZÇİMEN  Protestomu etti, diye akıllara takıldı.

6. Uluslar Arası Bolu Beyaz Et Festivali dün saat 14.30’de Kent Meydanı’nda belediye bandosu eşliğinde kortej yürüyüşüyle başladı. Törene katılan protokol ve vatandaşlar Kent Meydanından, Atatürk Anıtına kadar bir yürüyüş yaptılar. Protokolün Atatürk Anıtı önüne gelmesi ile beraber Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Şerafettin Erbayram anıta çelenk koydular. Ardından ilk konuşmacı olarak kürsüye gelen Erbayram, “Maalesef bir üzüntüyle beraber başladı festival. Afyon’da meydana gelen patlamada hayatlarını kaybeden şehitlerimize Allahtan rahmet, ailelerine ise sabırlar diliyorum dedi.

BOLU’DA TERÖRLE BERABER HAREKET ETMEK İSTEYENLER VAR
Programda  konuşmacı olarak kürsüye gelen Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, çarpıcı iddialarda bulunarak, “Türkiye bulunduğu coğrafyada sıkıntılı günler içinde. Terör gibi bir bela var başımızda. Afyon’daki kazadan dolayı büyük acılarımız var. Bu terör bizi normal yaşantımızdan vazgeçirmek istiyor. Terör Bolu’nun ve Türkiye’nin başına bela. Bolu’da terörle beraber hareket etmek isteyenler var. Bizi normal yaşantımızın dışına çıkartmaya çalışıyorlar. Bolu’da bu işi provoke etmek isteyenler var. Bolu halkıyla elle ele verip ileriye doğru ilerleyeceğiz. Beyaz et sektörü olarak da bunu yapacağız” diye konuştu.

 

 Protokol stantları gezerek Stant sahiplerinden bilgiler aldı.

 www.mudurnuhaber.com

 

“BEYAZ ET FESTİVALİ BAŞLADI” için 2 yanıt

  1. 30 ağustos zafer bayramı günü çelenk koymayı engelleyen devletin üst düzey yönetcileri, bu saçma sapan beyaz et festivalinde atatürk’e neyin şükranlarını sunmak için niye çelenk koymuşlar acaba ? dalgamı geçiyo bu hükümet türk insanıyla ?

    http://youtu.be/NXyyq7GKiqg

    beyaz et festivalinde neyin çelengini hangi amaçla ne için bu çelengi koymuşlar… şehitler veriyo vatan , şehitlerin naaşında türk bayrağı örtülmesi düzenlemesi getiren bu akp hükümeti, allahın saçma sapan gününde beyaz et festivalinde terör olayları varken neyin çelengini akıllarına getiripte koymuşlar… 40 yıllık tinerciler bile sorar bu hükümete, siz neyin kafasını yaşıyosunuz diye…

  2. sayın başkanım BOLU önceden en sade bir ilimizdi.şimdi neden böyle karıştı onu size sormak lazım?van’lıları en çok davet eden siz değil miydiniz?herhalde sıra şimdi suriye’lileri davet etmeye geldi.yılda bir iki defa geliyorum,kendi kendime sormadan edemiyorum acaba ben BOLU’da mıyım?belki iyi niyetli olabilirsiniz ama fazla iyi niyetli olmanız suizanla bitmektedir.

    milli bayramlarda ve şehitleri anma günlerin de anıta çelenk koymanın yasak olduğu bugünlerde beyaz et festivalinde anıta çelenk koymak ne anlama gelmektedir.bir bileniniz varsa bana izah edebilir misiniz?bu ne lahana bu ne perhiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir