Başkan Erdoğan’dan seçim sonrası açıklama. | Mudurnu'nun Haber Sitesi


Mudurnu Haber


 • ANKET
  • Mudurnu Pazarı hangi gün kurulmalı

   Anket Sonuçları

   Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • 

  Mudurnu'nun Haber Sitesi
  • İneklerin memelerinde yara
   İneklerin memelerinde yara
  • Büyükşehir den Çiftçiye 1600 ton Nohut tohumu verildi
   Büyükşehir den Çiftçiye 1600 ton Nohut tohumu veri
  • Bitlis’te askeri helikopter düştü: 11 askerimiz şehit oldu
   Bitlis’te askeri helikopter düştü: 11 askeri
  • Bolu Müftülüğü Çalışma Planını masaya yatırdı
   Bolu Müftülüğü Çalışma Planını masaya yatırdı
  • ANTİKOR TESTİNİZİ YAPTIRDINIZ MI?
   ANTİKOR TESTİNİZİ YAPTIRDINIZ MI?
  • Pandemi Doğal Ürünlere ilgiyi artırdı
   Pandemi Doğal Ürünlere ilgiyi artırdı
  • Halk Eğitimi Kurslarımızla Köylerdeyiz Projesi
   Halk Eğitimi Kurslarımızla Köylerdeyiz Projesi
  • Bolu’da Bir İlk; Hastalıktan Ari İşletme
   Bolu’da Bir İlk; Hastalıktan Ari İşletme
  • Adalet Bakanlığı, 1500 personel alımı yapacak
   Adalet Bakanlığı, 1500 personel alımı yapacak
  • Mudurnu Halk ve Hayvan Pazarı Cumartesi gününe geri döndü
   Mudurnu Halk ve Hayvan Pazarı Cumartesi gününe ge
  Başkan Erdoğan’dan seçim sonrası açıklama.
  Başkan Erdoğan’dan seçim sonrası açıklama.
  Bu Haber 4.292 kez okundu.
  31 Mart 2019 22:18
  Font1 Font2 Font3 Font4
  

  Başkan Erdoğan’dan seçim sonrası açıklama

  Başkan Erdoğan, seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından ilk açıklamasını yaptı. Erdoğan, “Yine açık ara birinci parti olduk.” dedi. Doğu’daki sonuçlara dikkat çeken Erdoğan, “Beka meselesi konusunda verdiğimiz mesajın milletimiz tarafından da gayet iyi algılandığını görüyorum. Ülkemize diz çöktürmeye çalışanlar bir kez daha hüsrana uğramıştır.” ifadelerini kullandı.

  İşte Başkan Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

  Aziz milletim değerli basın mensupları sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Türkiye 31 Mart seçimlerini demokratik bir olgunluk içinde tamamlamıştır. Milletimiz bir kez daha iradesini yüksek bir katılım oranıyla sandığa yansıtmıştır. Seçim sonuçlarının ülkemize, milletimize, şehirlerimize, mahallelerimize hayırlı olmasını Allah’tan diliyorum.

  HEPSİNİ TEBRİK EDİYORUM
  Artık yavaş yavaş şekillenmeye başlayan sonuçlara göre; büyükşehir, il, ilçe tüm belediye başkanlarımız belediye meclis üyelerimiz, il genel meclis üyelerimiz ve bu arada da mahalle ve köylerimizde göreve gelen muhtarlarımız görevlerini üstlenecekler. Hepsini tebrik ediyorum.

  AÇIK ARA BİRİNCİ PARTİYİZ
  Biraz sonra Ankara’ya hareket edeceğim. Genel merkezimizde balkon konuşmamızı yaparak seçim sonuçlarını Ankara’da değerlendireceğim. Sonuçlar göstermektedir ki, bu seçimlerden AK Parti olarak tıpkı 3 Kasım 2002 seçimlerinden bu yana yine açık ara birinci parti olarak çıktık. Cumhur İttifakı’ndaki ortağımız MHP ile birlikte ittifaklar bazında da birinci olduk. AK Parti ve Cumhur İtttifakı açısından kazanılan ve kaybedilen belediye başkanlıkları elbette olmuştur. Milletimizin takdiridir. Kabullenilmesi gereken bir gerektir. Kazandığımız yerlerde milletimizin gönlüne girdiğimizi, kaybettiğimiz yerlerde de yeteri kadar başarılı olamadığımızı kabul edecek ve buna göre hareket tarzımızı belirleyeceğiz.

  DOĞU’DAKİ SONUÇLAR ÇOK ÖNEMLİ
  Doğu ve Güneydoğu Anadolu’daki sonuçları çok önemli görüyorum. Birilerin vatandaşlarımızın iradelerine pranga vurma çabalarına hep dikkat çekmişizdir. Bunlara çok açık net vurgu yaptım. Bu sonuçlar Kürt kardeşlerimizin iradelerini ne terör örgütüne ne de terör örgütünü arkaya alanlara iradesini teslim etmeyeceğini göstermiştir.

  HÜSRANA UĞRADILAR
  Genel hatları itibarıyla sonuçlar bu çabaların amacına ulaşamadığına işaret ediyor. Beka meselesi konusunda verdiğimiz mesajın milletimiz tarafından da gayet iyi algılandığını görüyorum. Güneydoğu, Doğu ve diğer illerimizde megabordlarda bunları görüntülü olarak hep yayınladık. Ülkemize diz çöktürmeye çalışanlar bir kez daha hüsrana uğramıştır. 81 vilayetimizdeki her bir vatandaşımıza ben teşekkür ediyorum.

  ŞİMDİ ÖNÜMÜZE BAKACAĞIZ
  Ülkemizde bundan sonraki seçimler inşallah 2023 Haziran’da olacaktır. Bir başka ifadeyle önümüzde 4,5 yıla yakın kesintisiz bir icraat dönemi var. Artık sık sık seçimlerle iç içe olmayacağız. Şimdi hep önümüze bakacağız. Ve Türkiye’de ekonomisiyle, siyasetiyle özellikle savunma sanayii ile yatırımlarla nasıl meşgul olacağız? Buna odaklanacağız, adımlarımızı atacağız.

  Kaynak: A haber

  www.mudurnuhaber.com

  YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


  Yukarı Geri Ana Sayfa
  sanalbasin.com üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir