BU PROJENİN REFERANSI SAROT TERMAL (Güncellendi) | Mudurnu'nun Haber Sitesi


Mudurnu Haber


 • ANKET
  • Mudurnu Belediyesi Çalışmalarını beğeniyormusunuz?

   • Hayır (49%, 35 Oy)
   • Evet (24%, 17 Oy)
   • Daha Fazla hizmet istiyoruz (24%, 17 Oy)
   • Bir fikrim yok (4%, 3 Oy)

   Toplam Oylar: 72

   Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • 

  Mudurnu'nun Haber Sitesi
  • Azerbaycan ile Türkiye arasında kimlik ile seyahat dönemi
   Azerbaycan ile Türkiye arasında kimlik ile seyahat
  • Kaymakam Çevik, Sokak Canlarına Mama verdi.
   Kaymakam Çevik, Sokak Canlarına Mama verdi.
  • Mudurnu Pazarının günü değişti
   Mudurnu Pazarının günü değişti
  • Ormanlar İHA ile takip edilecek
   Ormanlar İHA ile takip edilecek
  • Sıklıkla karşılaştığımız buzağı hastalıkları
   Sıklıkla karşılaştığımız buzağı hastalıkları
  • Corona virüsü hortladı
   Corona virüsü hortladı
  • Bolulu Çiftçilerimize Dane Mısır Tohumu Dağıtımı Yapıldı
   Bolulu Çiftçilerimize Dane Mısır Tohumu Dağıtımı Y
  • Kaymakam Fatih Çevik ,Çocuklara Kitap Hediye etti
   Kaymakam Fatih Çevik ,Çocuklara Kitap Hediye etti
  • Ankaralı Çiftçiye manda üretim desteği
   Ankaralı Çiftçiye manda üretim desteği
  • Yerli Elektrikli Traktörün Fiyatı Belli Oldu!
   Yerli Elektrikli Traktörün Fiyatı Belli Oldu!
  BU PROJENİN REFERANSI SAROT TERMAL (Güncellendi)
  BU PROJENİN REFERANSI SAROT TERMAL (Güncellendi)
  Bu Haber 10.628 kez okundu.
  31 Ekim 2013 11:16
  Font1 Font2 Font3 Font4
  

  BU PROJENİN REFERANSI SAROT TERMAL

  Türkiye nin çeşitli yerlerinde Termal Devre mülk mağdurları her geçen gün artarken Bolu nun Mudurnu ilçesinde   Devasa büyüklükte bir Termal  Tatil Kenti inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.

  Geçtiğimiz yıllarda Mudurnu ilçesinde de  ne umutlar ile Türkiye nin en büyüklerinden bir  Emlak firması aracılığı ile   broşür  ve Radyo,Tv reklamları ile satışları yapılan  ve şu an  hiç bir faaliyeti bulunmayan Devremülk projesinden geriye yüzlerce mağdur vatandaş kaldı.

  Mudurnu ilçesinde  yapımı devam eden  BURJ AL BABAS Projesi ise SAROT A.Ş  referansı ile çalışmalarına son hızı ile davam ediyor.

   

   BU PROJEYE YATIRIM YAPAN KAZANIYOR

  Sarot Group Corporation çatısı altındaki otel ve devre mülklerin her biri üstün ve kaliteli hizmet anlayışıyla işletme faaliyetlerini sürdürürken yatırımlarına devam etmektedir.

  Sarot projesinde 500.000 m2 üzerine yapılmış olan 10.000’e yakın devremülk işletilmekte olup, 80.000’e yakın devre mülk tesisi yapılmaktadır. Yine aynı proje içerisinde dört yıldızlı otel yapılmış olup, işletme faaliyetlerine devam etmektedir.

  Detaylı bilgi ve gezi için Randevu talep: 0535 735 91 64

  TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK TERMAL PROJESİ

  Burj Al Babas projesi ile 750.000 m2‘lik bir alanda 6 faz ve 3.000 parsellik villalara sahip olacak tesis aynı zamanda 15.000 devremülk kapasitesiyle yine Türkiye’nin en büyükleri arasında yerini alacak.

  Burj Al Babas projesinin sahip olduğu sosyal tesisler, havuzlar, türk hamamları, saunalar, buhar odaları, tuz odaları, aquaparklar, sağlık ve güzellik merkezleri, fitnesslar bay/bayan tamamen ayrı olarak, alışveriş merkezleri, konferans salonları, çocuk eğlence merkezleri, sinemalar, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezlerini içerisinde barındıran dev hastanesi ile sağlıklı ve eğlenceli tatil isteyenlere hitap edecek.


   BU PROJEDE HER ŞEY  SİZLER İÇİN DÜŞÜNÜLDÜ

  Yine aynı proje bünyesinde Bolu’da bir ilk olarak beş yıldızlı sağlık, güzellik ve wellness hizmetleri sunan Burj Al Hammam Thermal Hotel ile konaklama imkanı elde edilebilecek bir tatil atmosferini Mudurnu‘nun büyüleyici güzelliği eşliğinde yapma imkanı verecektir…

  Sosyal Yaşam…

  Sosyal tesislerdeki tüm havuzlar, Türk hamamları, saunalar, buhar odaları, sağlık ve güzellik merkezleri, aquaparklar, fitnesslar site sakinlerine ücretsiz hizmet verecektir.

  Sosyal tesis içerisinde her tür ihtiyacınızı karşılayacak alışveriş merkezleri, sinemalar, restaurantlar, fast food alanları, çocuk parkları, çocuk eğlence merkezleri, ücretsiz internet, konferans salonları, küçük toplantı salonları, otopark, oto yıkama servisi, kreş hizmetlerini içerisinde barındıran bir komplekstir.

  Basketbol sahaları, tenis kortları, açık kapalı olmak üzere futbol sahaları, yürüyüş parkurları, at binme, atv turları; tesisteki sosyal aktivitelerden bazıları…

  Detaylı bilgi ve gezi için Randevu talep: 0535 735 91 64

   

   

   NOT: Mudurnu ilçemizdeki  Türkiye nin en büyük ,en sağlıklı Termal Projesini gezip görerek  sizde yatırımlarınızı doğru yerde değerlendirmek için  planlamalarınızı yapmadan mutlaka bizimle iletişime geçiniz.  05357359164

   

  www.mudurnuhaber.com

   

   

  MUDURNU HABER ARŞİV HABERİ AŞAĞIDADIR, HABERİN GÜNCEL ŞEKLİ YUKARIDADIR.


  BURJ AL BABAS ta ilk kazma vuruldu

   

  Bolu nun Mudurnu ilçesinde  2011 yılında Projesi çizilen BURJ AL BABAS Termal tesisleri için ilk kazma vuruldu.

  Mudurnu ilçesi Dolayüz Köyü sınırları içersinde toplam   750.000 metrekarelik  bir alanda  6 faz ve 3.000 parsellik villalara sahip olacak tesis aynı zamanda 15.000 devre mülk kapasitesiyle  Türkiye’nin en büyükleri arasında yerini almayı hedefliyor.

   

  Mudurnu ilçesinde yapımına başlanan BURJ AL BABAS  Projesi ile ilgili  Sarot Termal Vadi  Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Mehmet Emin YERDELEN  bir  açıklama yaptı. Yerdelen,     Burj Al Babas projesinin  sahip olduğu  sosyal tesisler içersinde, havuzlar,türk hamamları,saunalar,buhar odaları,tuz odaları,aquaparklar,sağlık ve güzellik merkezleri,konferans salonları, fitnesslar bay/bayan tamamen ayrı olarak,alışveriş merkezleri, çocuk eğlence merkezleri,sinemalar,fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezlerini içersinde barındıran dev  hastanesi ile sağlıklı ve eğlenceli tatil isteyenlere hitap edecek dedi.

   

  Yerdelen, projenin Mudurnu ilçesine hayırlı olmasını temenni ederek, bu projeyi  çok kısa bir sürede 2-3 yıl gibi bir zamanda herhangi bir aksilik olmaz ise tamamlamayı planlıyoruz, Kuveyt,Dubai ve Katar da  Körfez Ülkelerinde satış ofislerinin açıldığını ve satışların başladığını ifade etti.

  Proje uygulama alanında Mudurnu Müftüsü Arif CEVLEK bir Dua ederek  Proje için Kurban kesildi.  Uygulama  alanında  ilk temel yeri kazıldı.

   

  İHA AYDIN ÖZPELİT MUDURNU

   www.mudurnuhaber.com

   

   

  BU PROJENİN REFERANSI SAROT TERMAL (Güncellendi) Yazısına 8 Yorum Yapıldı

  YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


  Yukarı Geri Ana Sayfa
  sanalbasin.com üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir İnternet Yayıncıları derneği üyesidir