Mudurnu’da Orhan Veli KANIK Şiir Dinletisi


 

Mudurnu’da Orhan Veli KANIK Şiir Dinletisi

Bolu nun Mudurnu ilçesinde Mudurnu Milli Eğitim Müdürlüğü Organizesi ile gerçekleştirilen Şiir Günleri etkinliği çerçevesinde bir program düzenlendi.

 

Mudurnu Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin hazırladığı ŞİİR DİNLETİSİ Orhan Veli KANIK anısına düzenlendi.

 

 

Öğrencilerin Mudurnu Düğün Salonunda düzenledikleri program sonunda bir konuşma yapan Mudurnu İlçe Milli Eğitim Müdürü Fuat GÜRLEYEN, Programı düzenleyen Öğretmen ve Öğrencilerimizi tebrik ediyorum, program çok güzeldi, nasıl bittiğini anlayamadık, tadı damağımızda kalsın diye, sanırım hocalarımız programı biraz kısa tutmuşlar, teşekkür ederim dedi.

 

 

Mudurnu Çok Programlı Lisesi Müdürü Salih CELEPCİ, öğrencilerimiz ŞİİR DİNLETİSİ ne öğretmenleri ile çok iyi hazırlandılar, bende Öğretmen ve Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum dedi.

MUDURNU İHA AYDIN ÖZPELİT

www.mudurnuhaber.com

 

“Mudurnu’da Orhan Veli KANIK Şiir Dinletisi” için 2 yanıt

  1. Çok güzel bir programdı. Tadı damağımızda kaldı. Emeği geçen bütün öğretmen arkadaşları ve öğrencileri can-ı gönülden tebrik ederim.

  2. sizinkide şiir dinletisi mi bence bizimkini izlemeliydiniz sizde rakibizmişsiniz ama biz taşkesti çpl olarak sizinden daha iyi yaptığımızı zaten buğün kanıtladık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir