Kim dur diyecek bu işe

Kim dur diyecek bu işe

Mudurnu ilçesi  Kaygana Mahallesinde  Büfe işletmeciliği yapan Nafız GÜLEÇ   Mudurnu-Bolu Karayolu üzerine  büyük araçların park edilmesinden dolayı rahatsızlık duyduklarını ifade etti.

Güleç,  Park yapılmaz levhası yanına  büyük araçların Park edildiğini, Tavuk Kamyonlarının ve zaman zaman Patlayıcı özellikli  Tankerlerin  park yapıldığını ifade ederek  bu işlere kim dur diyecek, burada bu işleri takip eden kolluk kuvvetleri yokmu dedi.

 HER YER SİNEK DOLDU

Büfe işletmecisi Nafız GÜLEÇ   işletmecisi olduğu Büfenin önüne  Tavuk Kamyonlarının  Park edilemez levhasının önüne park edip, saatlerce beklemesinin ardından  Kamyon daki Tavuk Pislikleri çevreye hem çevre kirliliği yapıyor hemde Sinekler   dolup taşıyor dedi.

Kamyonların Trafiğide tehlikeye soktuğunu ifade eden Güleç, burada her hangi bir kaza olmadan buraya gerekli tedbirin  alınmasını istedi.

 

www.mudurnuhaber.com

“Kim dur diyecek bu işe” için 2 yanıt

  1. İlçe de bulunan kolluk görevlileri ilgilenmiyorlarsa görevlerini yapmıyorlar demektir.2918 sayılı karayolları trafik kanunu,Madde:62 Yerleşim birimleri içinde Otobüs,Kamyon,bunların katarları park edemez diyor.Bundan dolayı bu şikayetinizi içişleri bakanlığına bildiriniz,bakın daha sonra hiç kamyon park edebilirmi,gerekirse fotopraflarını da çekip gönderin.Arada sırada bende Mudurnu’ya geliyorum ben de rahatsız oluyorum bu durumdan.

  2. Etrafta büfeden başka mekan yok.Vasıtalar duruyorsa alış-veriş için duruyordur.İnsan ekmek kapısını şikayet eder mi?Bunu okuyan hiçbir araba bundan böyle durmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir