Gerçekten UFO varmı?

Gerçekten UFO varmı?

insanoğlu yıllardır  çeşitli araştırmalar yaparak insan oğlundan başka gezegenlerde yaşayan  varlıkların olup olmadığını araştırıyor.

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde zaman, zaman  değişik cisimler  vatandaşlar tarafından görülüyor ve  Kamera kayıtlarına geçiyor. Bu görüntüler bazen uçan bir cisim olarak nitelendiriliyor bazende  UFO lar Türkiye nin değişik illerinde  araştırmalar yapıyor diye  vatandaşlar arasında sürekli konuşuluyor.

 

 MUDURNU’DA YİNE UFO İDDİASI

Geçtiğimiz yıl MUDURNU ABANT’ DA UFO ALARMI : Mudurnu Abant istikametinde sabah erken saatlerinde görülen ve güçlü bir ışık yayan cismin ne olduğu merak ediliyor. Mudurnu Abant istikametinde görüntülere yansıyan güçlü ışığın UFO mu olduğu akıllara geldi. Bölgede yaşayan vatandaşlar zaman, zaman buna benzer görüntülerin bu çevrede gördüklerini belirttiler.

 

 

 ŞİMDİDE MUDURNU DELİCE KÖYÜ BAYRAMLI MAHALLESİNDE GÖRÜLDÜ

Geçtiğimiz salı sabahı Mudurnu İlçesi Delice Köyü Bayramlı Mahallesinde   Çiftçilik yapan Rafet EVRAN Sabah namaza gitmek için evinden  Camiye gitti.  Evde bulunan  Rafet EVRAN ın Oğlu Saffet EVRAN ise Babasının Camiye gitmesinden sonra dışarıda bir uğultu  ve   hareketlilik hissetti. Evran, tedirginlik ile  acaba   Ahırda hayvanlarmı rahatsız oldu diye bakındı ve sonrasında evlerinde kurulu Kamera sistemine göz attı.

Saffet EVRAN Kamera kayıtlarını izlerken saat 06.24 ila 06.26 arasında ki 2 dakikalık görüntüde bu güne kadar hiç görmediği bir cismin Kameraya takıldığını farketti. Camiden dönüşte Baba  Rafet EVRAN ile  uzun müddet   Kamera kayıtlarını inceledikten sonra acaba bu nedir, çok kuvvetli bir ışık veriyor, 2 adet üstte 1 adette altta ışık saçan bir cisim acaba bu UFO mu diye düşündüler.

www.mudurnuhaber.com

 

UFO İLE İLGİLİ HABER SİTESİ: http://www.orionuforesearch.com/?&Bid=854357

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir